1935 дней назадАноним

В 2014 році закінчив коледж,маю диплом молодшого спеціаліста і атестат про середню освіту.Чи можу я продовжити навчання в ПТУ.В коледжі вчився на платному відділенні.

Александр +38 (097) 852 88 11

так, але вже не зарахунок бюджетних коштів

Аноним (автор вопроса)

Чому?В коледжі я вчився не за бюджетні кошти.А ПТУ платних немає.

в такому випадку можете вступати

Аноним (автор вопроса)

Дайте будь ласка посилання на закон,статтю.В одному ПТУ мені вже відмовили.

Стаття 5. Право на здобуття професійно-технічної освіти

 Громадяни України    мають    рівні    права    на   здобуття

професійно-технічної освіти відповідно до своїх здібностей і нахилів. Обмеження допускаються за медичними та віковими показниками, а також показниками професійної придатності, що визначаються Кабінетом Міністрів України.

 Професійно-технічна  освіта  здобувається громадянами України

в державних і комунальних професійно-технічних навчальних закладах безоплатно, за рахунок держави, а у державних та комунальних акредитованих вищих професійно-технічних навчальних училищах та центрах професійної освіти - у межах державного замовлення безоплатно, на конкурсній основі. ( Частина друга статті 5 в редакції Закону N 1158-IV ( 1158-15 ) від 11.09.2003 )

 Іноземці та особи без громадянства,  що перебувають в Україні

на законних підставах, користуються правом на здобуття професійно-технічної освіти нарівні з громадянами України.

 Інші іноземці   оплачують   своє   навчання,   якщо  інше  не

передбачене законодавством або міжнародними договорами України.

 Громадяни, які мають базову загальну середню  освіту,  можуть

одночасно із набуттям професії здобувати повну загальну середню освіту у професійно-технічному навчальному закладі або в іншому навчальному закладі.

 Громадяни,  які  за станом здоров'я, сімейними обставинами, а

також з інших поважних причин не можуть одночасно із набуттям професії здобувати повну загальну середню освіту або не мають базової загальної середньої освіти, особи, які потребують соціальної допомоги і реабілітації, можуть здобувати робітничу кваліфікацію з професій, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України. ( Частина шоста статті 5 в редакції Закону N 1158-IV ( 1158-15 ) від 11.09.2003; із змінами, внесеними згідно із Законом N 3167-IV ( 3167-15 ) від 01.12.2005 )

Аноним

Я вчився в пту могу я еще раз поступить в пту

Аноним

до якого віку можно вступати до пту

Аноним

Я навчалась в коледжі і хочу вступити в ПТУ ,на державну основу ,чи взагалі можливо це :??

Аноним

Можна піти в ліцей після ПТУ??

~= А Д В О К А Т =~

Можна піти, але чи потрібно?

Студент

Чи можу я по закінченню коледжу (вчусь на бюджеті) поступить в ПТУ на базі 11 класів на бюджетне місце?

Вікторія

Чи можна вступити у 34 роки не маючи попередньо ніякої освіти ,а лише 11 класів? І якщо ні то чому?

Аноним

Можна после пту пойти в университет?

можно

Павел

Чи можу я вивчати одну професію (фіз.вих) на бюджет. Одночасно в коледжі та університеті на заочне

При написании ответа используется разметка Markdown.