1950 дней назадІрина

Добро дня шановні юристи. В мене наступне питання. Виконавча служба арештувала рахунок, який призначений для соціальних виплат (в даному випадку на рахунку арештовані кошти, призначені для виплати працівнику по вагітності та пологам). Виконавче провадження відкрито на підставі наказу господарського суду міста Києва. Для зняття арешту з даного рахунку потрібно звернутися до окружного адміністративного суду м.Києва чи до господарського суду м.Києва? Також виникло питання з предметом самого позову, наприклад: визнати постованову про арешт коштів частково незаконною та зобовязати виконвчу зняти арешт або визнати дії виконавя частково незаконними та зняти арешт з рахунку... Можливо є ще варіанти? Дякую.

Рішення, дії чи бездіяльність державного виконавця або іншої посадової особи державної виконавчої служби щодо виконання судового рішення можуть бути оскаржені сторонами до суду, який видав виконавчий документ, а іншими учасниками виконавчого провадження та особами, які залучаються до проведення виконавчих дій, - до відповідного адміністративного суду в порядку, передбаченому законом.

Тобто Ви маєте можливість оскаржити дії державного виконавця про арешт рахунку, який призначений для соціальних виплат до господарського суду. Кошти, що обліковуються на цьому рахунку вже Вам не належать, а належать особі, на користь якої проведено нарахування соціальної виплати. Тобто ця особа, власник коштів, має право оскаржити дії державного виконавця звернувшися до відповідного адміністративного суду.

Ірина (автор вопроса)

Дякую, Пономарев Александр Иванович. Якщо я правильно зрозуміла, підприємство подає позовну заяву до господарського суду з вимогою визнати незаконною постанову виконавчої служби в частині накладення арешту на спеціальний рахунок. А другою вимогою потрібно просити зняти арешт з рахунку чи зобовязати виконавчу здійснити дії по знятю арешта?

" підприємство подає позовну заяву до господарського суду з вимогою визнати незаконною постанову виконавчої служби в частині накладення арешту на спеціальний рахунок." Ні, підприємство може подати скаргу (ст.121-2 ГПК України) "А другою вимогою потрібно просити зняти арешт з рахунку чи зобовязати виконавчу здійснити дії по знятю арешта?"- скасувати постанову держ виконавця.

Ірина (автор вопроса)

Пономарев Александр Иванович, дуже Вам вдячна.

валентина

У меня похожая проблема,только по зодолжоность была,но арешт не снят уже 2н идели

валентина

У меня похожая проблема,только по зодолжоность была,но арешт не снят уже 2н идели

валентина

У меня похожая проблема,только по зодолжоность была,но арешт не снят уже 2н идели

Аноним

Потрібно подати Не позовну заяву. А скаргу на дії ВДВС.

Аноним

Подавати скаргу потрібно до того суду, який видав наказ, тобто до Господарського суду міста Києва. Скаргу подавати в межах того судового провадження, по якому видано наказ. (Дивитися №справи (вказано в судовому наказі), на підставі якого відкрито виконавче провадження та накладено арешт на рахунок.

каргу подавати в межах судового провадження до того суду, який видав наказ

Олександра

У мене трошки інший варіант. Арешт старий. Виконавець не надіслав постанову про зняття арешту до банку. Терміни зберігання матеріалів виконавчого провадження закінчились. Матеріали ВП знищили. Яку позовну подавати?

людмила

доброго дня.скажите пожайлуста могут арестовать счёт по социальным выплатам мать одиночка.

Татьяна

Добрый день. Скажите пожалуста. Исполнительная служба арестовала все счета во всех банках, они меня не уведомили об этом, я узнала когда пришла смс от банка. Ситуация следущая. Я человеку должна была деньги, хотя я ему отдавала, но доказательств у меня нету. Суд я проиграла. Было решение в его пользу, и исполнительная служба прислала мне письмо где написано чтоб я платила ему не меньше 20%. Но мне нечем было платить, я оплачивала то 100грн, то 70грн, а теперь наложили арест на все счета. У меня нету жилья, нету прописки, от меня все отказались, живу на минимальную зарплату. Что мне делать?

Марія

Доброго вечора. Виконавча служба наклала арешт на рахунок для соціальних виплат( гроші на дитину) Куди мені звертатись для вирішення питання. Дякую.

Галина

доброго дня!!скажыть будь ласка мені заблокували рахунки на соціальні виплати ( аліменти на трьох дітейц) яку саме заяву я маю подати до суду щоб їх роблокувати і чи можу я це зробити сама?

Доброго дня, Галина. Потрібно з"ясовувати хто заблокував та на якій підставі. Доведеться подавати позовну заяву та сплачувати судовий збір. Можете самостійно, однак не факт, що приймуть до розгляду, ефективніше звернутись до юриста та замовити складання документів.

Підхід "подати заяву", а суд нехай розбирається - не проходить. Суд розглядає позови в межах заявлених вимог і відмовляє у разі, якщо належними та допутимими доказами вимоги не підтверджуються. Не ясно, які вимоги автори постів про заблоковані рахунки мають намір ставити за відсутності документів і інформації про підстави "блокування".

Для початку зверунтись до виконавчої служби, ознайомитись з матеріалами виконавчого провадження, після цього з матеріалами тієї судової (якщо судом було видано виконавчий документ) справи, за результатами якої видано документ, що став підставою відкриття виконавчого провадження. А от після цього вже буде зрозуміло як вирішити проблему.

Ніна

Привіт.Потрібна конституція юриста.Маю борг по кредиту в Форвард банку,який звернувся до приватного нотаріуса про стягнення з мене боргу.Я маю рахунок в Ощадбанку для соціальних виплат (дитячі гроші,бо я в декреті до трьох років:отримую при народженні та одиноку ). дізналася про арешт лише коли виясняла на гарячій лінії банку Ощадбанк про нарахування.хоча сам банк мене взагалі не повідомив про арешт.що мені робити ? і як зняти арешт?

Ніна

Виконавець знаходиться в столиці,а я в іншій області й їхати до Києва не має змоги:як фінансово + мале дитя.чи можна цю проблему вирішити з Ощадбанком,бо наскільки мені відомо, що нотаріус взагалі не законно це зробив .сам Ощадбанк повинен повідомити виконавця про відмову арешту, оскільки це рахунок для соціальних виплат...тобто моя дитина залишилася без грошей.

При написании ответа используется разметка Markdown.