3472 дня назадНеизвестный

В приватизованій квартирі, котра була приватизувала мати тільки на себе, проживають з реєстрацією чоловік власниці, їхня дочка і онука, без реєстрації-чоловік дочки. Порівну оплачують комунпослуги. Чи має право власниця або її чоловік вимагати виселення дочки та неповнолітньої онуки, або чоловіка дочки. Якщо є такі погрози, як їх доводити і куди звертатись. В квартирі на момент приватизації проживали батько і мати і двоє неповнолітніх дітей, квартира була куплена як кооперативна в 1989р. І чи враховувалась в ті часи площа квартири, на яку претендувала сім"я від кількості дітей?

Стаття 156. Права і обов'язки членів сім'ї власника жилого будинку (квартири)

 Члени  сім'ї  власника   жилого   будинку   (квартири),   які

проживають разом з ним у будинку (квартирі), що йому належить, користуються жилим приміщенням нарівні з власником будинку (квартири), якщо при їх вселенні не було іншої угоди про порядок користування цим приміщенням. За згодою власника будинку (квартири) член його сім'ї вправі вселяти в займане ним жиле приміщення інших членів сім'ї. На вселення до батьків їх неповнолітніх дітей згоди власника не потрібно. Члени сім'ї власника будинку (квартири) зобов'язані дбайливо ставитися до жилого будинку (квартири). Повнолітні члени сім'ї власника зобов'язані брати участь у витратах по утриманню будинку (квартири) і придомової території та проведенню ремонту. Спори між власником та членами його сім'ї про розмір участі в витратах вирішуються в судовому порядку. До членів сім'ї власника будинку (квартири) належать особи, зазначені в частині другій статті 64 цього Кодексу. Припинення сімейних відносин з власником будинку (квартири) не позбавляє їх права користування займаним приміщенням. У разі відсутності угоди між власником будинку (квартири) і колишнім членом його сім'ї про безоплатне користування жилим приміщенням до цих відносин застосовуються правила, встановлені статтею 162 цього Кодексу. ( Стаття 156 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3187-12 від 06.05.93 )

 Стаття 157. Виселення членів сім'ї власника жилого 
             будинку (квартири)

 Членів сім'ї власника жилого  будинку  (квартири)  може  бути

виселено у випадках, передбачених частиною першою статті 116 цього Кодексу. Виселення провадиться у судовому порядку без надання іншого жилого приміщення.

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/5464-10/print1389938151755903

При написании ответа используется разметка Markdown.