1414 дней назадАноним

Сума платежу включена до квитанції Новакому. Що таке батьківська плата?

2.2. Розмір плати за поданням дошкільного навчального закладу встановлюють місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування або підприємства, організації та установи, які перебувають у державній (комунальній) формі власності і мають у своєму підпорядкуванні дошкільні навчальні заклади, один раз на рік з урахуванням матеріального стану сім'ї та режиму роботи закладу. Вони можуть установлювати додаткові пільги щодо батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах за рахунок коштів відповідних місцевих бюджетів, підприємств, організацій, установ.

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0953-02

светлана

уточните что э.то за плата???мой ребенок не ходит в сад

а кто может здесь знать ЧТО ТАКОЕ НОВАКОМ!?

Аноним

бред

Аноним

Нова-Ком - Єдина міська автоматизована система комунальних розрахунків. Це Гугл знає. А чиї діти не ходять до садочка - Гугл не знає.

Света

У меня дети взрослые живут отдельно, что это за платёжное начисление?

Оксана

А это плата теперь будет каждый месяц или раз в год?

Аноним

Прописан мой отец только.За какую " батькивську плату" в новаком идёт речь?

Аноним

Мой дедушка ,которому 80 лет прописан один и у него в новакоме появилась батькивська плата.Это ошибка .Подскажите куда обращаться ,чтобы это изменить.Спасибо.

В "новаком" !!

Елена

За квартиру моих родителей, в которой никто не прописан, появилась "батькивська плата". Родители умерли в прошлом году. Что это за шутки????

В "новаком" !!

наталья

У меня прописана внучка она недавно пошла в детсад это чтоже кроме того что родители платят в сад за питание так еще и с дедушек с бабушками будут снимать деньги Бред уже не знают как у людей забрать деньги Позор

Антон

В мене в новаком зявилась плата ще півроку тому Довгинцівський РВО Батьківська плата в розмірі 39,2 грн. При тому, що в мене немає дітей. В квартирі прописана одна людина, тільки я. В минулому місяці був борг 184 грн. На цей місцць тільки 39 грн. Кудись борг зник. Тобто Довгинцівський РВО начислює від башки просто так, потім бачуть, що не платять, борг зникає. Дозвонитись до них по телефону 712056 не дозвонишься. http://dovgvo.ucoz.ua/ їх сайт. Не платіть, якщо це не ваш борг, через 3 роки згідно строку давності, борг зникне, якщо в суд не подадуть. Якщо подадуть, що маловирогідно, то прийдите, анулюєте.

При написании ответа используется разметка Markdown.