2194 дня назадАноним

Квартира приватизована,в приватизацію входить чотири чоловіка.Чи можливо розміняти таку квартиру,якщо є приписані неповнолітні діти???

Догвір міни можливий, але за згодою органів опіки та піклування так як є неповнолітні.

Оскільки неповнолітні тільки прописані в квартирі а не є її співвласниками то дозволу ООП не потрібно.

згідно зі ст. 12 ЗУ "Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», забороняється зменшення або обмеження прав та інтересів дітей під час здійснення яких-небудь угод щодо житлових приміщень. Ця ж норма встановлює необхідність отримання попереднього дозволу органів опіки та піклування для здійснення будь-яких угод з нерухомим майном, право власності на яке або право користування яким мають діти.

Аноним

Скажіть будьласка я розмістив квартиру там приписана я, моя дитина, тьотка ,баба і дідо більша частка мояі дитини

Аноним

Аноним, а конкретнее? Чего надо, можете сформулировать?

При написании ответа используется разметка Markdown.

Поиск