1598 дней назадАноним

я подавала позивну заяву про розiрвання шлюбу ми з чоловиком помирились я хочю забрати позику мени звертатися до суддi який вiв справу чи як.Скажiть будласка, дякую

якщо рішення по справі не було винесене, тоді Вам слід звернутися до того ж суду із заявою про відмову від позову

Аноним

рiшення було нам дали 6 мiсяцiв на роздуми,але ми з чоловiком помирились щоб забрати позивну заяву чи повинен бути присутнiм чоловiк и як задовго це буде тривати.скажiть будласка дякую.

Вам дали срок на примирение, в процессе перерыв. На следующее заседание подайте заявление об оставлении иска без рассмотрения

Аноним

заявление об оставление иска без рассмотрения я подала через ниделу суд мой муж должен присудствовать или нет. скажите пожалуста спасиба.

Желательно присутствие, но если его не будет, заявление должны рассмотреть

Виктория

Муж подал на развод. Но мы помирились.Через 7 дней написал заявление, чтобы не рассматривали дело. Это все или еще что то надо делать?

Формально правильно (оптимально), - муж подает заявление об оставлении иска без рассмотрения, это его процессуальное право как истца. Производство закрывается.

Маша

чи можна забрати заяву про розлучення,після того як прийшла повістка до суду,суд буде 3 березня

Можна подати заяву про залишення позову без розгляду, тобто на підставі вашої заяви суд виносить ухвалу про залишення позову без розгляду і дальше питання щодо вашої заяви про розірвання шлюбу не буде розглядатися.

Можна спробувати просто не з'являтись до суду 2 рази (або й більше).

Аноним

Ми з чоловіком подали заяву на розірвання шлюбу. Суд виніс постанову про розірвання шлюбу. Але свідоцтво про розірвання ми не оформлювали і штампу в паспорті про розірвання теж не ставили. Через 2 роки помирилися з чоловіком. Скажіть, як далі бути?

Докінчувати швидко процес розлучення і вдруге брати шлюб - тільки так. Або жити так як є і накопити собі на майбутнє купу проблем із спадкуванням і ін.

Получить свидетельства о разводе и снова пожениться. Зато праздник устроите снова себе.

Якщо рiшення суду про розiрвання шлюбу ухвалене судом, воно є остаточним i не потребує видачi свiдоцтва про розірвання шлюбу в органах РАГСу. Судовi працiвники самi скеровують данi про це до РАГСу, iнформацiя вноситься у єдиний електронний реєстр. (змiни до Закону "Про внесення змiн до деяких законiв України щодо документiв, що пiдтверджують громадянство України, посвiдчують особу чи її спецiальний статус"). Тому ви розлучені...

Анастасия яблонська

А можна якось дома написати цю заяву и занести чим можна таке зробити чи можете мени надати зразок циеи заяви мий чоловик бильше не пье будь ласка чи е вас зразок заяви

Аноним

Рммс

Аноним

Підскажіть мені, якщо суд охвалив рішення про розлученння, але в дію воно входить 27.12. Можу я ще забрати заяву ???

Аноним

Скажіть,будь ласка,чи можна в процесі розлучення забрати свідоцтво про шлюб із суду?

Можна, якщо відмовитись від позову, у разі примирення. При розлученні оригінал свідоцтва про шлюб залишається в матеріалах справи.

При написании ответа используется разметка Markdown.