1970 дней назадАноним

С юности была мечта снимать видео 18+ и зарабатывать в кач-ве режиссера себе на жизнь.Вот перед тем как делать что либо хочу у вас узнать, в Украине съемка видео материала подобного жанра наказуема?Или же наказуем лишь сбыт?И продавая подобное видео например в Чехию и т.п гос-ва где легализирована данная деятельность, не будет считаться уголовным наказанием.

Аноним

Согласно ст. 301 УК: 1) наказуема; 2) тоже наказуем; 3) это будет преступлением.

Стаття 301. Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів

1. Ввезення в Україну творів, зображень або інших предметів порнографічного характеру з метою збуту чи розповсюдження або їх виготовлення, зберігання, перевезення чи інше переміщення з тією самою метою, або їх збут чи розповсюдження, а також примушування до участі в їх створенні -

караються штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією порнографічних предметів та засобів їх виготовлення і розповсюдження.

2. Ті самі дії, вчинені щодо кіно- та відеопродукції, комп'ютерних програм порнографічного характеру, а також збут неповнолітнім чи розповсюдження серед них творів, зображень або інших предметів порнографічного характеру, -

караються штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією порнографічної кіно- та відеопродукції, засобів її виготовлення і демонстрування.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або з отриманням доходу у великому розмірі, -

караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією порнографічних предметів, кіно- та відеопродукції, матеріальних носіїв комп'ютерних програм, засобів їх виготовлення, розповсюдження і демонстрування.

4. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені щодо творів, зображень або інших предметів порнографічного характеру, що містять дитячу порнографію, або примушування неповнолітніх до участі у створенні творів, зображень або кіно- та відеопродукції, комп'ютерних програм порнографічного характеру -

караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією порнографічних предметів, кіно- та відеопродукції, матеріальних носіїв комп'ютерних програм, засобів їх виготовлення, розповсюдження і демонстрування.

5. Дії, передбачені частиною четвертою цієї статті, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або з отриманням доходу у великому розмірі, -

караються позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією порнографічних предметів, кіно- та відеопродукції, матеріальних носіїв комп'ютерних програм, засобів їх виготовлення, розповсюдження і демонстрування.

Примітка. Отримання доходу у великому розмірі має місце, коли його сума у двісті і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

{Стаття 301 із змінами, внесеними згідно із Законами № 1520-VI від 11.06.2009, № 1819-VI від 20.01.2010}

И ещё, согласно Ушакову и Далю, ваше «коль» неуместно:

КОЛЬ. см. коли.

КО́ЛИ и Коль (оба без удар., кэли и кэль, см. §23, п.1), союз условный. Если (обл. и нар.-поэт.). «Коли спорить, так уж смело, коль карать, так уж за дело.» А.К.Толстой.

Аноним (автор вопроса)

Но ведь ничего нет про изготовление товара на территории?!

Аноним-2

Читайте ещё раз внимательно. "Стаття 301. Ввезення, ВИГОТОВЛЕННЯ, збут і розповсюдження..."

"Пункт 1. Ввезення в Україну творів, зображень або інших предметів порнографічного характеру з метою збуту чи розповсюдження АБО ЇХ ВИГОТОВЛЕННЯ, зберігання, перевезення чи інше переміщення з тією самою метою, або їх збут чи розповсюдження, а також примушування до участі в їх створенні..."

"Пункт 2. Ті самі дії, вчинені щодо кіно- та відеопродукції..."

Аноним

А ессть ли точное описание что являетсчя порнографией или кто решает - порнографию я снимаю или это искусство?

Аноним

Визначенням належності того чи іншого твору до порнографії займається комплексна судова психолго-медична експертиза.Лучше найди себе работу творец "прекрасного"

Аноним

Убогая страна , убогие законы.

Аноним

Ебанутые власти

Аноним

А если на порн хаб вылаживать? Как бы хом видео?

Р М

Законный срок получишь и нары будут домом. Развращение окружающих за их счет -преступление.

р м

ЖЕЛАНИЯ ОБАЛДЕННЫЕ -РАБОТА -СЕКС НАБЛЮДАТЬ -ИМ ЗАНИМАТЬСЯ НУЖНО -В СЕМЬЕ С ЖЕНОЙ

Аноним

А каким-то способом меня выслеживать будут? Полиция действительно в порн хабе украинцев ищет и по ip выслеживает? Просто я не слышал что за это посадили, кроме детского порно.

Аноним

Если например, я буду брать видео из интернета и выкладывать его на порнхаб. Статья?

Аноним

Навіть у країнах де зйомка порнографії законна потрібно мати ліцензію тобто це ліцензований вид приватного підприємництва, а актори там мають статус найманих працівників . В Україні крім Кримінального Кодексу є ще закон "Про захист суспільної моралі" який забороняє виготовлення порнографії.

Аноним

Может я неправильно написал, но я, например, не буду ее - ПРОИЗВОДИТЬ, если брать её из интернета с одного сайта и кидать на другой, незаконно?

При написании ответа используется разметка Markdown.