3377 дней назадАноним

Добрий вечір, у мене таке питання, я з чоловіком і дитиною проживаю в квартирі чоловіка, але з нами проживає його бабуся, яку приписала її дочка(мати мого чоловіка) в квартиру ще коли чоловік був неповнолітнім, проте власником. Наразі його бабуся не дає нам життя, постійно нас сварить,свариться на дитину лякаючи цим, бруднить все навкруги(не буду вникати в деталі), тільки щоб я невитримала і покинула квартиру.Скажіть будь-ласка чи можна її виселити з квартири і якщо так, то як саме?

хто є власником хати? хата приватизована?

Аноним (автор вопроса)

це квартира двохкімнатна, власником є мій чоловік, квартира приватизована

я так розумію, що іншого житла в цієї літньої людини нема?

Аноним (автор вопроса)

в неї житла немає, але є дочка в якої 3-х кімнатна квартира в якій проживає вона і її син

Аноним (автор вопроса)

якщо нічого не зробити. то саме ця літня людина виживе нас з квартири своїми діями, що не дають нам спокійно жити

Стаття 109. Виселення з жилих приміщень

 Виселення  із  займаного  жилого  приміщення  допускається  з

підстав, установлених законом. Виселення проводиться добровільно або в судовому порядку. Допускається виселення в адміністративному порядку з санкції прокурора лише осіб, які самоправно зайняли жиле приміщення або проживають у будинках, що загрожують обвалом.

 Громадянам, яких   виселяють  з  жилих  приміщень,  одночасно

надається інше постійне жиле приміщення, за винятком виселення громадян при зверненні стягнення на жилі приміщення, що були придбані ними за рахунок кредиту (позики) банку чи іншої особи, повернення якого забезпечене іпотекою відповідного жилого приміщення. Постійне жиле приміщення, що надається особі, яку виселяють, повинно бути зазначено в рішенні суду. { Частина друга статті 109 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3795-VI ( 3795-17 ) від 22.09.2011 }

 Звернення стягнення  на  передане в іпотеку жиле приміщення є

підставою для виселення всіх громадян, що мешкають у ньому, за винятками, встановленими законом. Після прийняття кредитором рішення про звернення стягнення на передані в іпотеку житловий будинок чи житлове приміщення шляхом позасудового врегулювання на підставі договору всі мешканці зобов'язані на письмову вимогу іпотекодержателя або нового власника добровільно звільнити житловий будинок чи житлове приміщення протягом одного місяця з дня отримання цієї вимоги, якщо сторонами не погоджено більший строк. Якщо громадяни не звільняють жиле приміщення у встановлений або інший погоджений сторонами строк добровільно, їх примусове виселення здійснюється на підставі рішення суду. { Частина третя статті 109 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3795-VI ( 3795-17 ) від 22.09.2011 }

 Виселення громадян    при   зверненні   стягнення   на   жилі

приміщення, що були придбані ними за рахунок кредиту (позики) банку чи іншої особи, повернення якого забезпечене іпотекою відповідного жилого приміщення, є підставою для надання цим громадянам жилих приміщень з фондів житла для тимчасового проживання відповідно до статті 132-2 цього Кодексу. Відсутність жилих приміщень з фондів житла для тимчасового проживання або відмова у їх наданні з підстав, встановлених статтею 132-2 цього Кодексу, не тягне припинення виселення громадянина з жилого приміщення, яке є предметом іпотеки, у порядку, встановленому частиною третьою цієї статті. ( Стаття 109 із змінами, внесеними згідно із Законом N 898-IV ( 898-15 ) від 05.06.2003 )

Стаття 116. Виселення без надання громадянам іншого жилого приміщення

 Якщо наймач,  члени його сім'ї або інші особи, які проживають

разом з ним, систематично руйнують чи псують жиле приміщення, або використовують його не за призначенням, або систематичним порушенням правил соціалістичного співжиття роблять неможливим для інших проживання з ними в одній квартирі чи в одному будинку, а заходи запобігання і громадського впливу виявились безрезультатними, виселення винних на вимогу наймодавця або інших заінтересованих осіб провадиться без надання іншого жилого приміщення.

 Осіб, які  підлягають  виселенню  без  надання іншого жилого

приміщення за неможливістю спільного проживання, може бути зобов'язано судом замість виселення провести обмін займаного приміщення на інше жиле приміщення, вказане заінтересованою в обміні стороною.

 Осіб, які самоправно зайняли жиле приміщення,  виселяють  без

надання їм іншого жилого приміщення. ( Стаття 116 із змінами, внесеними згідно з Указом ПВР N 660-12 від 28.01.91 )

Минона

пока выселить однозначно нет... но под захысный прыпыс можно было бы уже и начинать подрабатывать... а потом, глядишь появится уже и основание куда-нибудь её аргументированно пристроить...

При написании ответа используется разметка Markdown.