1914 дней назадАноним

Через скільки днів після бійки можна знімати побої???

Добрий вечір. Чоловіка можуть притягнути до кримінальної відповідальності за умисне спричинення легких тілесних пошкоджень. Можете написати заяву, проте це потрібно було робити одразу, знімати побої, до через певний час не можливо довести причини та час виникнення ушкоджень. Спір потрібно вирішувати у судовому порядку.

Аноним

Доброго дня! В школі стався випадок: діти(10-11років) між собою побились, є кілька синців на тілі, один з хлопців пожалівся батькам, вони написали заяву директору школи, і грозяться написати заяву в поліцію, чим це загрожує іншій дитині? Писати зворотню заявку? Зняти побої(пройшов один день)?

Доброго дня! Так, потрібно теж звертатись з заявою, та знімати побої, за дитину відповідає школа, якщо це сталось у школі, у подальшому можуть бути заявлені вимоги про відшкодування шкоди у судовому порядку.

~= А Д В О К А Т =~

Бійка - це серйозно, особливо, якщо тілесні ушкодження виявляться значними, або не дай Б_г якийсь орган втратить функціональність (адже можна і око вибити, і слух втратити і струс мозку причинити з наступними наслідками тощо). І справа не с тому хто перший, а хто другий зніме побої. А справа в тому - хто буде визнаний винуватим у бійці (саме це буде виясняти поліція навіть у випадку коли діти по віку не підлягають кримінальній відповідальності - розслідування по всім правилам мусять провести). Тобто, грубо кажучи, - винуватий переважно той, хто перший почав цю бійку, перейшовши з словесної "дискусії" до "фізичного впливу". Адже ще є інтернати для "важких" дітей, куди ще можна потрапити замість "домашніх маминих пиріжків" (тобто на "малолєтку"). А вже потім буде даватись юридична оцінка тому чи є ще й цивільно-правова вина школи або батьків тощо, які недослідкували за дітьми в період часу, коли за них відповідають юридично.

Аноним

Добрий вечір! В мене струс мозку після побиття пьяним поліцейським не у формі! Вже написав відмову від претензій! Чи можно написати ще раз заяву на цього поліцейського?

Доброго вечора. Можна, все буде залежати від доказів, потрібно звертатись до юриста/адоката, який буде захищати Ваші порушені права.

~= А Д В О К А Т =~

Тому виберіть компетентного юриста з правої "синьої" колонки (клікніть на "синю" назву юриста) і зверніться на його персональну ел.пошту, отриману після перегляду його профілю. Це убезпечить вас від невірних дій та непоправних помилок.

Аноним

неХристианская у нас страна . Любим лишь себя да родных.

~= А Д В О К А Т =~

У нас религия отделена от государства. И не исламская, и не иудейская, и не буддистская и пр.

Дмитро.

Ситуація така,9 лютого я йшов до криниці по воду,і на мене напав Мачулка Олександнр у нетверезому стані алкогольного сп'яніння,на що моя мати Тимчик Галина Григорівна викликала поліцію,поліція приїхала склали протоколи,про те що Мачулка був п'яний у протоколі не записано.15 лютого був суд і Мачулка Олександнр отримав 5 діб арешту.Потім 16 лютого співмешканка Мачулки Гриценко Ніна пише заяву про побиття,нібито 9 лютого я її побив,і наніс її тілесні ушкодження,средньої важкості,21 лютого Гриценко знімає побої про побиття,і заяву подають до слідчого.Лже свідки від баби її Рідна сестра Токан Валентина,та співмешканець Мачулка Олександнр.25 лютого заяви передають то прокуратури,прокурор передає до суду,суд призначають на 21 травня.Будьласка допоможіть,як довести свою правоту,бабу я небив,навіть пальцьом не торкався,

Дмитро Тимчик 0662969515

Ситуація така.9 лютого я йшов поводу,і на мене напав Мачулка Олександр і почав мене бити,Мачулка був у нетверезому стані алкогольного сп'яніння,Після чого моя мати Тимчик Галина Григорівна викликала поліцію,Полція приїхала і почали складати протоколи проте що Мачулка був п'яний у протоколі не записали.На виклик Приїхали Камінський і Курбаєнко це працівники поліції,на що Курбаєнко почав по приїзду вирішення своїх питань з Стафійчук Оленою,а саме хотів щоб Стафійчук Альбіна намалювала йому сімейний портрет,за це пообіцяв не карати за бійку Мачулку.При складанні протоколів були присутні Я Тимчик Д П,моя мати Тимчик ГГ,зі сторони Мачулки Гриценко Ніна,Стафійчук Олена.Потім 15 лютого був суд,і Мачулці дали 5 діб арешту,мені теж но Вінницький вищий апеляційний суд мене повністю виправдав.Потім 16 лютого Гриценко Ніна це співмешканка Мачулки,пише заяву про побиття,нібито 9 лютого близько 11 години дня я її побив,21 лютого Гриценко Ніна знімає побої,про побиття,25 лютого заяву передають до прокуратури,прокурор передає до суду,Лже свідки зі сторони Гриценко Ніни це її співмешканець Мачулка Олександр,рідна дочка Стафійчук Олена,та рідна сестра Токан Валентина,яка втой день 9 лютого була на базарі в Кодимі.Суд призначили на 21 травня.Допоможіть як довести свою правоту,Гриценко Ніну я небив,а заяву вона за те написала що її співмешканцю Мачулці Олександру дали 5 діб арету,і щоб мені відростити Гриценко Ніни написала на мене заяву нібито я її побив.

~= А Д В О К А Т =~

Над вашою "темою" потрібно попрацювати професійно і більше мати інформації, діалог більш конфіденційний ніж на відкритому форумі. Тому виберіть компетентного юриста з правої "синьої" колонки (клікніть на "синю" назву юриста) і зверніться на його персональну ел.пошту, отриману після перегляду його профілю. Це убезпечить вас від невірних дій та непоправних помилок.

Аноним

Доброго дня, якщо мама нанесла дитині удари покусала в результаті, великий синяк на нозі спухший палець гематома на голові. Як можна кваліфікувати дії матері? (і яке вона може принести покарання?)

Доброго дня! Кваліфікувати дії буде слідчий залежно від тяжкості телесних ушкоджень, звертайтесь до поліції з заявою про злочин.

При открытии уголовного производства в Украине Вам следователь Обязан дать Вам направление на экспертизу.

Аноним

Доброго дня.побили чоловика и вивезли до рички и викинули,видибрали телефон и обручальне кольцо.що робить?я знаю хто його побив Але там все шито Котто.

Аноним

Крито

~= А Д В О К А Т =~

Вам терміново потрібен адвокат. З такого питання - звертайтесь персонально.

~= А Д В О К А Т =~

Над вашою "темою" потрібно попрацювати професійно і більше мати інформації, діалог більш конфіденційний ніж на відкритому форумі. “Чергові» повідомлення на форумі, надаються надто коротко, коли думати над відповіддю юрист може не більше п'яти хвилин. Така відповідь може надати тільки загальний напрямок, лиш направляючий «вектор» для вирішення питання, від якого до реальної юридичної допомоги відстань, як «пішки до Місяця»! А щоб отримати дійсно корисну консультацію, правову допомогу, процедурне супроводження, грамотний текст необхідного звернення навіть і дистанційно (що є найбільш в рази оптимальніше за критерієм «ціна-якість» ніж звернення ОЧНО до адвоката / юриста), - то потрібно дати можливість юристу затратити необхідні трудогодини, мати можливість досить неспішно, творчо знайти може й нестандартний вихід, або алгоритм дій; або знайти ту статтю закону або знайти ту прогалину в законодавстві, що можна буде корисно використовувати для найкращого захисту інтересів або для мінімізації негативних процесів і для зменшення ризиків. ІНАКШЕ КОРИСНУ ПОЗИЦІЮ НАСПІХ ВИРОБИТИ НЕМОЖЛИВО!!!

Аноним

Доброго дня. Скажіть мені, чи має право на обшук двору полія, без ордеру, чи можуть вони на підставі своїх придположень забирати людину з дому без любих належних документів, а після цього ще й на протязі 4 годин бити людину для зізнання того чого не робила.???? Скажіть як краще вчинити????

Аноним

Стався конфлікт і мене побив чоловік. На момент приїзду патрульної поліції на моєму тілі не було ознак тілесних ушкоджень, лише почервоніння,а на наступний день зявилися численні синці. Коли варто зняти побої, і чи потрібно це робити взагалі? Що загрожує кривднику в такій ситуації? Дякую

Аноним

Стався конфлікт і мене побив чоловік. На момент приїзду патрульної поліції на моєму тілі не було ознак тілесних ушкоджень, лише почервоніння,а на наступний день зявилися численні синці. Коли варто зняти побої, і чи потрібно це робити взагалі? Що загрожує кривднику в такій ситуації? Дякую

Аноним

Стався конфлікт і мене побив чоловік. На момент приїзду патрульної поліції на моєму тілі не було ознак тілесних ушкоджень, лише почервоніння,а на наступний день зявилися численні синці. Коли варто зняти побої, і чи потрібно це робити взагалі? Що загрожує кривднику в такій ситуації? Дякую

~= А Д В О К А Т =~

Потрібно не тільки знімати побої, а вчинити ряд інших юридичних дій, звернень. Краще щоб ще супроводжував юрист хоч би дистанційно. Знімати побої потрібно чим по скоріше, інакше все заживе або не буде доказово прив'язане до дати побиття. Відповідальність кривдника залежатиме від грамотності звернення, це завжди "тонка матерія", від тяжкості отриманих ушкоджень, тим більше, що ви сама можете передумати притягувати кривдника до відповідальності (наївно пожаліти його чи простити тощо).

Аноним

Чоловік поставив синець на оці. Заяву в поліцію писати не хочу. Питання: чи при розлученні в суді фотодокази будуть чогось варті? Чи обов'язково треба знімати побої і писати заяву?

Аноним

Мене побив чоловік.Був викликаний наряд поліції ,ми написали заяви.Але у мене на момент приїзду паьрульних на було видих ознак побиття,крім скуйовдженого волосся і брудного одягу.Мені не запропонували звертатися до лікаря про зняття побоїв.А ранком у мене шишка на голові,синій палець,виступили синці на тілі і сильно болить шия я не можу ні напружити ні повернути голову, що робити у такому випадку.Сьогодні неділя

Звертайтесь до поліції, беріть направлення на судово-медичну експертизу для визначення ступіню телесних ушкоджень, звертайтесь до лікаря. Лікарні та поліція працюють у неділю.

~= А Д В О К А Т =~

*тілесних. Потрібно не в лікарню, а до суд-мед експертів живих осіб звертатись з таким направленням. Вони дійсно працюють без вихідних.

Микола

Через скільки часу повинні поліцейсткі відредагувати на заяву про побиття людини?

к юристу в платную консультацию

~= А Д В О К А Т =~

Залежить від правильності тексту звернення (заяви) та вміння здійснювати контроль за розглядом поданої заяви...

Юлечка

Мене побив чоловік. Зламав мені хребет, в поперекового відділу. Я одразу заяви не написала. Пройшов місяць, чи я можу ще її написати?

Юлечка

Мене побив чоловік. Зламав мені хребет, в поперекового відділу. Я одразу заяви не написала. Пройшов місяць, чи я можу ще її написати?

Так, маєте право звернутись з заявою про злочин та насильство у сім"ї, все буде залежати від наявності доказів.

При написании ответа используется разметка Markdown.