1885 дней назадАнна

Доброго дня! Я із сестрою стали спадкоємцями після смерті батька. У державного нотаріуса ми подали заяви на спадщину за що оплатили 480 грн за дві заяви у кабінеті нотаріуса без будь-яких квитанцій ( зроблено лише запис в якомусь журналі із підписом начебто про оплату). Нам видали Витяг про реєстрацію в Спадковому реєстрі. На запитання скільки буде коштувати оформлення спадщини, дана відповідь - десь приблизно по 2500 грн на кожного. Звісно таких коштів у нас немає. Скажіть будь-ласка, чи правомірні дії ДЕРЖАВНОГО нотаріуса щодо оплати, адже законом прописана значно менша сума. Як можна оформити спадщину відповідно до закону, з оплатою, що відповідає дійсності. Як можна оскаржити дії нотаріуса, куди звертатись? Наперед вдячна!!!

У разі відмови від отримання спадщини за заповітом, ця частка майна спадкується за законом або може бути відмова на користь іншого спадкоємця за законом.

Стаття 1274 ЦКУ. Право на відмову від прийняття спадщини на користь іншої особи

1.Спадкоємець за заповітом має право відмовитися від прийняття спадщини на користь іншого спадкоємця за заповітом.

Аноним)

Доброго дня! Підкажіть будь ласка , чи має пільги при оформлені спадщини учасник бойових дій? Буду вдячна за відповідь.

Аноним

Доброго дня. З мамою подавали заяви про прийняття спадщини після смерті батька, я інвалід 2 групи.Подавали у приватного нотаріуса.Сплатили 500 грн. Чи немає пільг у інвалідів 2 групи у такому випадку при сплаті держмита7

Аноним

Скажіть скільки часу треба щоб переписати хату і скільки буде це коштувати

Одного дня достатньо для оформлення правочину, вартість Вам повідомить нотаріус.

При написании ответа используется разметка Markdown.