3364 дня назадВікторія, vikalv73@ukr.net 0962943270

Доброго дня! Мене звати Вікторія. Працюю психологом у школі, чоловік - учитель. Рік тому ми з чоловіком всиновили 9-річну дитину (їздили по неї аж до Дніпропетровська). При всиновленні не отримали повної інформації про стан здоров'я (облік у психіатра) та особливості характеру дитини (некеровані спалахи агресії, неправдива поведінка, істеричні напади, неможливість повноцінно засвоювати навчальний матеріал через органічні порушення кори головного мозку). До нас дитина була під опікою, але опікун відмовився від дитини через 2,5 роки, причин відмови нам також не було виразно озвучено. Тепер ми вже протягом року потерпаємо від некерованості, агресивності, гедонізму дитини, отримуємо від неї погрози про самогубство та споглядаємо лише споживацький спосіб життя. Окрім того у нас народилася дитина і ми побоюємося за її безпеку (адже ми знайшли у всиновленої дитини малюнок, на якому ми, батьки, зображені у могилах). А ще ця дитина обіцяла продати наш будинок (коли виросте) і гроші забрати собі, а нас вигнати на вулицю. Чи можливо відмовитися від всиновленої дитини? Яка процедура відмови, які документи та аргументи потрібно навести у суді?

Да, возможна отмена усыновления в судебном порядке.

Стаття 238. Скасування усиновлення

1.Усиновлення може бути скасоване за рішенням суду, якщо:

1) воно суперечить інтересам дитини, не забезпечує їй сімейного виховання;

2) дитина страждає недоумством, на психічну чи іншу тяжку невиліковну хворобу, про що усиновлювач не знав і не міг знати на час усиновлення;

3) між усиновлювачем і дитиною склалися, незалежно від волі усиновлювача, стосунки, які роблять неможливими їхнє спільне проживання і виконання усиновлювачем своїх батьківських обов'язків.

2.Скасування усиновлення не допускається після досягнення дитиною повноліття.

Усиновлення може бути скасоване після досягнення дитиною повноліття, якщо протиправна поведінка усиновленого, усиновлювача загрожує життю, здоров'ю усиновлювача, усиновленого або інших членів сім'ї.

3.Усиновлення повнолітньої особи може бути скасовано судом за взаємною згодою усиновлювача і усиновленого або на вимогу одного з них, якщо сімейні відносини між ними не склалися.

4.Усиновлення скасовується від дня набрання чинності рішенням суду.

Стаття 239. Правові наслідки скасування усиновлення

1.У разі скасування усиновлення припиняються на майбутнє права та обов'язки, що виникли у зв'язку з усиновленням між дитиною та усиновлювачем і його родичами.

2.У разі скасування усиновлення відновлюються права та обов'язки між дитиною та її батьками, іншими родичами за походженням.

3.У разі скасування усиновлення дитина передається за бажанням батьків або інших родичів їм, а якщо це неможливо, - вона передається на опікування органові опіки та піклування.

4.У разі скасування усиновлення з підстави, зазначеної у пункті 1 частини першої статті 238 цього Кодексу, якщо дитина не передається батькам, за нею зберігається право на проживання у житловому приміщенні, в якому вона проживала після усиновлення.

5.У разі скасування усиновлення дитина має право на збереження прізвища, імені та по батькові, які вона одержала у зв'язку з усиновленням. За бажанням дитини їй присвоюється прізвище, ім'я, по батькові, які вона мала до усиновлення.

6.У разі скасування усиновлення з підстави, зазначеної у пункті 1 частини першої статті 238 цього Кодексу, якщо дитина не передається батькам, суд може постановити рішення про стягнення аліментів на дитину з особи, яка була її усиновлювачем, за умови, що останній може надавати матеріальну допомогу.

Іванна

Доброго вечора я хотілаб у знати якщо відмовитися від дітей гія платити аліменти

~= А Д В О К А Т =~

Замало інформації.

Аноним

Якщо відмовишся, то до 18-ти будеш платити. Можливо, до 23 років останньої. Я б таким сукам і манду б розірвав. Але, спасати тебе буде , якщо ти не покалічиш життя дітей. Тому, курво, йди до комісії у справах дітей, і кожен свій крок узгоджуй лише з ними. Можливо, знайдуться ще добрі і шановані люди, які хочуть мати дітей. А держава допоможе їм всиновити цих діточок.

Аноним

Я вас суки все равно на мороз выкину!

Сергій

Як скасувати усиновлення , якщо батькі не можуть виховувати дитину

Аноним

злобное существо !!!!

При написании ответа используется разметка Markdown.