2731 день назадТаня

добрий день. скажіть, буд ласка, якщо у МРЕО зробили помилку у техпаспорті у ім"ї та фамілії, то як вони повинні виправити це: безкоштовно чи ми повинні за це платити? бо мені сказали, що я повинна повторно все робити і повторно платити 300 грн, але чому? адже це вони зробили помилку, їм зразок дали правильний для написання, а це їхня неуважність.

якщо в поданій заяві на реєстрацію (зазвичай також заповнює працівник МРЕВ) помилок не має, повинні виправити безкоштовно

МИКОЛА

В техпаспорті на авто помилка .замість BOGDAN написали BOHDAN . ЩО РОБИТИ ?

Віктор

Скажіт, а якщо в МРЕО зробили помилку коли записували номер кузова, сказали що треба переоформлювати машину, за мої ж кошти, але ж це вони зробили помилку

а заяву підписували ви, в заяві вірно вказано? вам обов'язково повинні були надати її перечитати

Петро

Срлжєича

Аноним

В техпаспорті неправильно вказане місце проживання, що робити?

Аноним

Добрий день скажіть будь ласка в техпаспорті написано бензин але машина дизель як можна виправити і чия це помилка

~= А Д В О К А Т =~

Тепер це буде ваша помилка - як доведете протилежне ?

Вітек

В тех паспорті буква G a на кузові C і що буде?

Андрій

Доброго дня! Підкажіть що робити! У техпаспорті написали тойота королла, але автомобіль тойота королла версо... треба міняти тех паспорт? На що ця помилка може вплинути?

Аноним

Доброго дня. А якщо в тех паспорті об'єм двигуна записаний 1399 тобто 1.4 а на машині стоїть 1299 тобто 1.3 но мотор немінявся мотор рідний як це виправити ?

Андрій

Доброго дня! Підкажіть що робити! У техпаспорті написали тойота королла, але автомобіль тойота королла версо... треба міняти тех паспорт? На що ця помилка може вплинути?

Аноним

Добрий день, замість 7 місьць поставили 5 місьць у техпаспорті. Це можливо виппавити?

Доброго дня. Звертайтесь за місцем оформлення, для внесення змін, виправлень.

Міша

Доброго вечора. Вмене тех паспорті пише спеціалізований вантажний фургон в особливих відмітках 5 пас місць а вбазі вмрео числиться грузовий як це виправити

~= А Д В О К А Т =~

Зареєструвати його по новому.

максим

доброго вечора маю вантажне авто, по віну 3 сидячих місця в попереднього власника в техпаспорті було написано 2 при купівлі авто мені теж написали 2 спиняють і кажуть що можуть написати протокол за порушення але ж я нічого не міняв, він як з заводу йшов 3 сидіння, так і є можуть через він виправити цю помилку?

~= А Д В О К А Т =~

Можуть, якщо ви процедурно звернетесь з цим та надасте всі неодхідні документи. За уточненням - звертайтесь персонально на ел.пошту з профілю.

Людмила

Доброго вечора. В техпаспорті при реєстрації невірно вказане місце проживання власника авто - на що впливає дана помилка? як виправити і за чий кошт?

Заздалегідь вдячна.

Владимир

Добрый вечер! В техпаспорте на автомобиль неправильно указан город. Вместо м.Дніпродзержинськ (по гражданскому паспорту) указан м.Дніпро. Техпаспорт надо переделать? С уважением, Владимир

~= А Д В О К А Т =~

Если дата выдачи самого техпаспорта за период когда ещё был "Дніпро" - то всё нормально. Это же был общеизвестный юридический факт о переименовании.

Аноним

Адвокату!!!-Днепродзержинск-этоКам'янське, а Днепропетровск-это Днiпро. Автору вопроса!- Днепродзержинск(Кам'янське)-это город подчинения Днепропетровской облгосадминистрации(все данные по автомобилю находятся в областном МРЭО). Так что ни на что эта ошибка не влияет.

Вячеслав

Доброго дня. В техпаспорті про вантажний Полуприцнп у відмінках написано ТЕНТОВАНИЙ. А по факту він просто напівпричіп бортовий Е. Чи можна зробити уточнення і прибрати у відмітках цей допис без переобладнання.?

~= А Д В О К А Т =~

Спробуйте. Якщо пройти ще раз техогляд та все це виявити і зафіксувати...

Вікторія

Доброго дня!!! Підкажіть, будь ласка, в вантажному авто в техпаспорті занижена вага автомобіля без навантаження, тепер є проблема із вагою при перевезенні вантажу... як виправити дану помилку?

~= А Д В О К А Т =~

Піти і виправити, отримати новий правильний техпаспорт...

Вікторія

Я дякую за відповідь, але це не про нашу державу... ніби все ясно, загнати на вагу, зважити і вписати правильну масу, але не має підстави для цього, немає установи, яка це може зробити, в нас багато не має, не можемо... якщо є якийсь закон, десь описано, як законно це зробити, підкажіть....

~= А Д В О К А Т =~

Ваше питання, якщо взятись за його супроводження до кінцевого результату, - не на "п'ять" хвилин роботи, воно дійсно не стандартне, тому з ним потрібно розбиратись ретельно. Якщо бажає звертайтесь персонально - буде виважено платно.

Анатолий

Доброго дня скажіть будь ласка в паспорті вказали непривильний об'єм двигуна замість 1339 вписали 1799

Геннадій

В техпаспорті неправильно ім'я. Хто оплачує заміну техпаспорта?

Василь

Доброго дня в тех паспорті не правильна прописка і марка авто тобто не А7 а А5, хто платить за заміну.

Аноним

Якщо в техпаспорті написана мінімальна вага машини а не максииальна і по бріфу не сходиться в 2 тони.Нам сказали щоб переробити треба 15 тис грн чия це вина і як виправити

~= А Д В О К А Т =~

Потрібно звернутись до того ж органу, який оформляв "техпаспорт" (чи до його правонаступника) або через суд.

Аноним

Доброго вечора в тех паспорті є помилка в назві причіпа є одна лишня літера

Аноним

Доброго вечора в тех паспорті є помилка в назві причіпа є одна лишня літера

Аноним

Доброго вечора в тех паспорті є помилка в назві причіпа є одна лишня літера

~= А Д В О К А Т =~

Потрібно звернутись до того ж органу, який оформляв "техпаспорт" (чи до його правонаступника) або через суд.

Вероніка

Якщо в тех паспорті рік виготовлення машини вказано 2008рік а він коді 2007 Це дуже велика помилка кордон переїхати зможу?

~= А Д В О К А Т =~

Будь яка помилка в документах (навіть одна буква чи цифра) - ВЕЛИКА. Тому що на підставі цього документ, якщо виявиться помилка, у будь-який момент може бути визнаний нечинний будь-яким перевіряючим з всіма наслідками цього (на кордоні, поліція, суд і т.д.). Адже виникає обґрунтована підозра про підробку документів, про крадіжку автомобіля. Тобто це ваші ризики зірвати поїздку у будь-який момент чи якщо авто поставлять на штрафмайданчик ("до вияснення"), і це може тривати місяцями і роками (ваші судові позови, довгі судові процеси тощо), а за кожен день "зберігання на майданчику" прийдеться платити немалі суми...

ОЛЬГА

ДОБРОГО ДНЯ. НАДАЙТЕ БУДЬ ЛАСКА ВІДПОВІДЬ, ЯК ДІЯТИ І КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ, ЯКЩО В ТЕХПАСПОРТІ ЗАЗНАЧЕНО, ЩО АВТОМОБІЛЬ 5-ДВЕРНИЙ, А ФАКТИЧНО 3-Х ДВЕРНИЙ. КУПИЛИ АВТО, А ПОТІМ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ ПОМІТИЛИ ПОМИЛКУ. НЕ РЕЄСТРУЮТЬ.

~= А Д В О К А Т =~

Через суд тільки...

Аноним

Доброго дня в тех паспорті неправильно вказали машину замість універсала написали хетчбек шо роботи, а побачив через 1 рік як переформив

~= А Д В О К А Т =~

Вище прочитайте - все вже вказано.

Людмила

Добрий день. В ID-картi, закордонному паспортI та правах Liudmyla, техпаспортi Lyudmyla. Помилка суттєва? Що робити?

Андрей

Добрый день.Когда покупал бус там было 8 мест плюс водитель в общем 9 мест пассажир а кинулся продовать досмотрел в тех пасспарте что мест 8 поехал в мрео они говорят что уже архив уничтожили теперь считается груз пас как быть и как доказать их вину

Аноним

Що буде якщо у тех паспорті. 3+1 а міст 6 фургон

Аноним

В тех паспорті неправильно написано місце проживання що зробити? Дякую

Аноним

Доброго дня! в тех паспорті написали попереднє місце проживання

Олег

Вітаю! Авто Renault scenic, а в техпаспорті Renault megane. Я наголошував при заповненні заяви і дописав ручкою, але все рівно megane надрукували. Вже забрав такі бо подумав що вони краще знають. чи не буде проблем? Наперед дякую.

Наталяя

В техпаспорті внесли неправильно ім’я замість Святослав написали В’ячеслав. Що робити?

Надія

При проходженні техогляду виявилося що вантажний бус при реєстрації віднесли не до тієї категорії і неможливо пройти техогляд, реєстрували в місті де придбали машину, при зверненні до МРЕО по місцю проживання відправляють в те місто де реєстрували, це законно?

При написании ответа используется разметка Markdown.