1627 дней назадЯрослав

Чи можливо зареєструвати автомобіль на неповнолітню дитину?

Доброго дня! Відповідно до постанови Кабінета Міністрів України " Про затвердження Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів":

пункт 23. Транспортні засоби, які належать неповнолітнім, реєструються за ними за умови досягнення неповнолітніми 14-річного віку (крім випадків успадкування за законом) за нотаріально засвідченою згодою батьків (усиновлювачів) або піклувальника. В обліковій картці та книзі обліку таких транспортних засобів також зазначається прізвище, ім'я та по батькові батьків (усиновлювачів) неповнолітнього або його піклувальника і ставиться відмітка про заборону зняття з обліку транспортних засобів без їх дозволу та дозволу органу опіки та піклування. Після досягнення неповнолітнім 18-річного віку всі обмеження щодо державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортних засобів, які встановлювалися для неповнолітніх, знімаються. Отже, зареєструвати автомобіль на неповнолітню особу можливо.

Аноним

Доброго дня! Для переоформлення мотоцикла на неповнолітнього потрібна згода одного з батьків чи двох?

~= А Д В О К А Т =~

"за нотаріально засвідченою згодою батьків (усиновлювачів)" - де тут мова про "одного" з батьків ? Адже інший може бути проти, якщо вони в конфлікті, наприклад.

Аноним

Чи можливо зареєструвати авто на 16річну дитину

Аноним

Чи можна переписати машину на немовля?

~= А Д В О К А Т =~

Можна за згодою батьків.

Аноним

Які документи потрібні для оформлення автомобіля на неповнолітнього ?

~= А Д В О К А Т =~

Такі ж як і для повнолітнього плюс згода батьків.

Аноним

Як зареєструвати новий мотоцикл на неповнолітнього.При купівлі мотоцикла документи в салоні оформляти на неповнолітнього йому 15 років паспорт має.

~= А Д В О К А Т =~

Зареєструвати - це закінчення юридичної дії "купити". Тобто йти і реєструвати... плюс дозвіл батьків можливо.

Аноним

Якщо батьки розлучені,то потрібно дозвіл двох батьків щоб зареєструвати на себе машину?

При написании ответа используется разметка Markdown.