1692 дня назадЯрослав

Чи можливо зареєструвати автомобіль на неповнолітню дитину?

Доброго дня! Відповідно до постанови Кабінета Міністрів України " Про затвердження Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів":

пункт 23. Транспортні засоби, які належать неповнолітнім, реєструються за ними за умови досягнення неповнолітніми 14-річного віку (крім випадків успадкування за законом) за нотаріально засвідченою згодою батьків (усиновлювачів) або піклувальника. В обліковій картці та книзі обліку таких транспортних засобів також зазначається прізвище, ім'я та по батькові батьків (усиновлювачів) неповнолітнього або його піклувальника і ставиться відмітка про заборону зняття з обліку транспортних засобів без їх дозволу та дозволу органу опіки та піклування. Після досягнення неповнолітнім 18-річного віку всі обмеження щодо державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортних засобів, які встановлювалися для неповнолітніх, знімаються. Отже, зареєструвати автомобіль на неповнолітню особу можливо.

Аноним

Доброго дня! Для переоформлення мотоцикла на неповнолітнього потрібна згода одного з батьків чи двох?

~= А Д В О К А Т =~

"за нотаріально засвідченою згодою батьків (усиновлювачів)" - де тут мова про "одного" з батьків ? Адже інший може бути проти, якщо вони в конфлікті, наприклад.

Аноним

Чи можливо зареєструвати авто на 16річну дитину

Аноним

Чи можна переписати машину на немовля?

~= А Д В О К А Т =~

Можна за згодою батьків.

Аноним

Які документи потрібні для оформлення автомобіля на неповнолітнього ?

~= А Д В О К А Т =~

Такі ж як і для повнолітнього плюс згода батьків.

Аноним

Як зареєструвати новий мотоцикл на неповнолітнього.При купівлі мотоцикла документи в салоні оформляти на неповнолітнього йому 15 років паспорт має.

~= А Д В О К А Т =~

Зареєструвати - це закінчення юридичної дії "купити". Тобто йти і реєструвати... плюс дозвіл батьків можливо.

Аноним

Якщо батьки розлучені,то потрібно дозвіл двох батьків щоб зареєструвати на себе машину?

Аноним

чи можна купити 13літні дитині авто

Можна в любому віці, дитина може бути власником авто, проте вона не буде мати право їм керувати.

БОКС

пункт 23 Постанови кабмина щодо порядку реэсраціі -що ви верзете Любоффф?

~= А Д В О К А Т =~
  1. Транспортні засоби, які належать неповнолітнім, реєструються за ними за умови досягнення неповнолітніми 14-річного віку (крім випадків успадкування за законом) за нотаріально засвідченою згодою батьків (усиновлювачів) або піклувальника. В обліковій картці та книзі обліку таких транспортних засобів також зазначається прізвище, ім'я та по батькові батьків (усиновлювачів) неповнолітнього або його піклувальника і ставиться відмітка про заборону перереєстрації з метою відчуження та зняття з обліку транспортних засобів без їх дозволу та дозволу органу опіки та піклування. { Абзац перший пункту 23 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 637 ( 637-2018-п ) від 22.08.2018 }

    Після досягнення неповнолітнім 18-річного віку всі обмеження щодо перереєстрації або зняття з обліку транспортних засобів, які встановлювалися для неповнолітніх, знімаються. { Абзац другий пункту 23 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 637 ( 637-2018-п ) від 22.08.2018 }

Також можна сперечатись чи дана норма "підзаконного акту" відповідає "закону" (ЦК), що має вищу дію. А ЦК таких обмежень не передбачає. Тому, скоріш за все, це одне з тих багатьох протиріч, що існують не так рідко між вимогами різних нормативних актів.

Думається, що якщо про це звернутись до суду грамотно, то суд поставить "крапку" і дозволить таку реєстрацію, адже вона все одно без права водіння, то яка різниця? А позбавити можливості законного оформлення права власності (що є "святе", особливо при капіталізмі) - не може ніхто. Адже, наприклад, щодо іншого виду "реєстрового майна" - нерухомості, взагалі немає подібної проблеми щодо малолітніх дітей...

~= А Д В О К А Т =~
23. Транспортні засоби, які належать неповнолітнім, реєструються за ними за умови досягнення неповнолітніми 14-річного віку (крім випадків успадкування за законом) за нотаріально засвідченою згодою батьків (усиновлювачів) або піклувальника. В обліковій картці та книзі обліку таких транспортних засобів також зазначається прізвище, ім'я та по батькові батьків (усиновлювачів) неповнолітнього або його піклувальника і ставиться відмітка про заборону перереєстрації з метою відчуження та зняття з обліку транспортних засобів без їх дозволу та дозволу органу опіки та піклування. { Абзац перший пункту 23 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 637 ( 637-2018-п ) від 22.08.2018 }

Після досягнення неповнолітнім 18-річного віку всі обмеження щодо перереєстрації або зняття з обліку транспортних засобів, які встановлювалися для неповнолітніх, знімаються. { Абзац другий пункту 23 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 637 ( 637-2018-п ) від 22.08.2018 }

Також можна сперечатись чи дана норма "підзаконного акту" відповідає "закону" (ЦК), що має вищу дію. А ЦК таких обмежень не передбачає. Тому, скоріш за все, це одне з тих багатьох протиріч, що існують не так рідко між вимогами різних нормативних актів.

Думається, що якщо про це звернутись до суду грамотно, то суд поставить "крапку" і дозволить таку реєстрацію, адже вона все одно без права водіння, то яка різниця? А позбавити можливості законного оформлення права власності (що є "святе", особливо при капіталізмі) - не може ніхто. Адже, наприклад, щодо іншого виду "реєстрового майна" - нерухомості, взагалі немає подібної проблеми щодо малолітніх дітей...

~= А Д В О К А Т =~
23.Транспортні засоби, які належать неповнолітнім, реєструються за ними за умови досягнення неповнолітніми 14-річного віку (крім випадків успадкування за законом) за нотаріально засвідченою згодою батьків (усиновлювачів) або піклувальника. В обліковій картці та книзі обліку таких транспортних засобів також зазначається прізвище, ім'я та по батькові батьків (усиновлювачів) неповнолітнього або його піклувальника і ставиться відмітка про заборону перереєстрації з метою відчуження та зняття з обліку транспортних засобів без їх дозволу та дозволу органу опіки та піклування. { Абзац перший пункту 23 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 637 ( 637-2018-п ) від 22.08.2018 }

Після досягнення неповнолітнім 18-річного віку всі обмеження щодо перереєстрації або зняття з обліку транспортних засобів, які встановлювалися для неповнолітніх, знімаються. { Абзац другий пункту 23 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 637 ( 637-2018-п ) від 22.08.2018 }

Також можна сперечатись чи дана норма "підзаконного акту" відповідає "закону" (ЦК), що має вищу дію. А ЦК таких обмежень не передбачає. Тому, скоріш за все, це одне з тих багатьох протиріч, що існують не так рідко між вимогами різних нормативних актів.

Думається, що якщо про це звернутись до суду грамотно, то суд поставить "крапку" і дозволить таку реєстрацію, адже вона все одно без права водіння, то яка різниця? А позбавити можливості законного оформлення права власності (що є "святе", особливо при капіталізмі) - не може ніхто. Адже, наприклад, щодо іншого виду "реєстрового майна" - нерухомості, взагалі немає подібної проблеми щодо малолітніх дітей...

При написании ответа используется разметка Markdown.