774 дня назадLeonid

Доброго дня. Така ситуація, батько хоче купити мені авто (пригнати з-за кордону). Ми живемо окремо. Я оформив субсидію, оскільки в мене невелика зарплатня, а дружина в декреті. У нас двоє неповнолітніх дітей. Чи можна оформити машину так, щоб не зняли субсидію? І ще одне питання, при поданні декларації вказується ціна автомобіля яку я заплачу за кордоном (а це менше 50000), чи вартість з урахуванням розмитнення і всіх акцизів і податків які платяться при розмитненні і постановці авто на реєстрацію в Україні? Дякую!

Вказується в декларації, усі фактичні витрати які у Вас будуть на покупку автомобіля - вартість, розмитнення, акцизний збір, збір в пенсійний, реєстрація автомобіля тощо

Leonid (автор вопроса)

А можна купівлю і всі ці проплати оформити як подарунок?

Аноним

А можна купівлю і всі ці проплати оформити як подарунок?

Аноним

Подарунок це прибуток чи нi ? На субсидii це вiдобразиться?

Подарунок на субсидії не відобразиться.

Ч.10 п.14 ПОЛОЖЕННЯ про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива : - рішення районної, районної у мм. Києві і Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради або комісії, яка ними утворюється, про призначення в окремих випадках субсидії переглядається у разі зміни складу осіб, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні (будинку), якщо будь-хто із зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб (осіб, які фактично проживають), яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії (призначенням субсидії без звернення) здійснив купівлю земельної ділянки, квартири (будинку), автомобіля, транспортного засобу (механізму), будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку або оплатив послуги (одноразово) з будівництва, ремонту квартири (будинку) або автомобіля, транспортного засобу (механізму), телефонного (в тому числі мобільного) зв’язку, крім житлово-комунальних послуг у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами та медичних послуг, пов’язаних із забезпеченням життєдіяльності, на суму, яка на дату купівлі (оплати) перевищує 50 тис. гривень. У разі відсутності змін розрахунок субсидії на наступний період здійснюється структурним підрозділом з питань соціального захисту населення без повторного прийняття рішення районної, районної у мм. Києві і Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради або комісії, яка ними утворюється.

П. 5 цього ж Положення: Субсидія не призначається, якщо:

5) будь-хто із зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб (осіб, які фактично проживають), яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії (призначенням субсидії без звернення) здійснив купівлю земельної ділянки, квартири (будинку), автомобіля, транспортного засобу (механізму), будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку або оплатив послуги (одноразово) з будівництва, ремонту квартири (будинку) або автомобіля, транспортного засобу (механізму), телефонного (в тому числі мобільного) зв'язку, крім житлово-комунальних послуг у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами та медичних послуг, пов'язаних із забезпеченням життєдіяльності, на суму, яка на дату купівлі (оплати) перевищує 50 тис. гривень

Аноним

А авто можна придбати (зарееструвати) як подарунок?

Так, автомобіль можна отримати в подарунок, для цього необхідно оформити договір дарування і завірити в нотаріуса. Але подарувати автомобіль може особа, яка є власником автомобіля, а не довіреність на керування.

Подарувати може особа, яка має право власності на автомобіль, а не право користування (керування) автомобілем.

Аноним

Доброго дня в мени таке питання я хочу придбати авто але воно перевищує суму 50 000 тис.гр мене непозбавлять субсидій я працюю закордонному

Аноним

Доброго дня в мени таке питання я хочу придбати авто але воно перевищує суму 50 000 тис.гр мене непозбавлять субсидій я працюю закордонному

Позбавлять у наступному році (у 2018-му). У біжучому році вже не позбавлять.

Аноним

Доброго дня в мене таке питання якщо я придбала авто сума якого не перевищує 50000 тис. грн субсидія буде нарахована?

Аноним 2

А вище почитайте

Аноним

Чи буде заново нарахована субсидія через пів року після купівлі квартири? І коли.

Впливати може лише на наступний календарний рік.

шахматіст

Як доказати що куплене авто б.у. з українською регістрацією не перевищує 50 000гр Наприклад фольцваген пасат 1988р . Щоб не відібрали субсидію.

В договорі купівлі-продажу ціна має бути зазначена.

Аноним

чи можу я в договорі купівлі-продажу легкового автомобіля вказати вартість меньш ніж середньоринкова або оціночна? як відділ субсидій буде контролювати, чи відповідає ця вартість дійсності.

Аноним

Якщо я є співвласником автомобіля на закордонних номерах, який є по суті майном Євросоюзу, чи може зникнути субсидія по місцю прописки?.Дякую.

вы не можете быть собственников авто на иностранных номерах, то есть вы никакой не собственник и к субсидии это не имеет отношения

Как это "не собственник", если право собственности оформлено? Так и имея счёт в зарубежном банке также "не собственник" что ли? Как раз совладельцем (собственником) автомобиля на иностранных номерах быть можно по документах, но пользоваться им (ездить) на территории Украины нельзя (а в других странах - пожалуйста ездите как совладелец-иностранец!), в силу законодательства Украины, но не запрещено быть собственником.

без комментариев, господин адвокат)))))))))))

При написании ответа используется разметка Markdown.