896 дней назадLeonid

Доброго дня. Така ситуація, батько хоче купити мені авто (пригнати з-за кордону). Ми живемо окремо. Я оформив субсидію, оскільки в мене невелика зарплатня, а дружина в декреті. У нас двоє неповнолітніх дітей. Чи можна оформити машину так, щоб не зняли субсидію? І ще одне питання, при поданні декларації вказується ціна автомобіля яку я заплачу за кордоном (а це менше 50000), чи вартість з урахуванням розмитнення і всіх акцизів і податків які платяться при розмитненні і постановці авто на реєстрацію в Україні? Дякую!

І підкажіть де ви берете гроші на дорогі авто не працюючи ? Може вам юридичний супровід по життю потрібний ? Жартую.

Аноним

В червні була покупка авто. Літню супсидію не отримували. Через скільки зможем отримати супсидію? Сказали в соц.зах. що з лютого! Це правильно?

Правильно - зараз піврічний термін існує, а не річний.

Аноним

Добрий вечір скажіть будь ласка а якщо машину не оцінювати то на субсидію нічого не впливає?

Аноним

Підскажіть, якщо у моеї матері була субсидія, але вона продала машину, мубсидія злетить?

Аноним

В мене субсидія я хочу подарувати авто сестрі чи заберуть субсидію.

Не повинні, але "на місцях" можуть бути всілякі "перекоси" - краще хай би поїздила "на довірі" по техпаспорту чи по нотаріальній довіреності.

Анна

Чоловік купив авто більше 50000 вартості. Жінка виписана. Субсидія на чоловікові. Як залишити субсидію на наступний період? Дякую

Антон

Доброго дня! Зняли супсидію, пояснивши, що дали запит в податкову і в кварталі з квітня по вересень 2017 року був продаж рухомого майна сумою в 42000 грн. Дійсно я продав авто, що правда в лютому 2017. Але 42000 грн це не більше ніж 50000. Чи могли вони зняти і як повернути супсидію назад? Дякую за Ваш час.

При написании ответа используется разметка Markdown.