795 дней назадАноним

Таке питання: закінчився контракт про проходження служби в збройних силах. Від 18.04.2011 року, термін контракту складав 3 роки, перед закінченням контракту подавав відповідний рапорт на звільнення, на який відповідь не отримав, так як перебував у зоні АТО, хоча усні питання щодо звільнення задавав безпосередньо керівництву частини. Але відповіді відповідно до яких законів мені продовжили строк служби не було. Після повернення безпосередньо до ППД прийшов до стройовой частини та усно просив надати мені відповідь відповідно до поданого рапорту, на що мені в грубій формі було відмовлено. Потім 06.03.2015 мною повторно був поданий рапорт на звільнення на підставі указу президента номер15\2015 а саме пункту 4 та 6 та наказу МОУ номер 782 який регулює порядок звільнення під час особливого періоду. На який також отримав відмову, але уже в письмовому вигляді. Військова частина у своему листі-відповіді не прийняла до розгляду вказані в рапорті законодавчі підстави для звільнення, а натомість прийнялась відповідати у звязку з чим вони (в\ч) продовжили мені контракт. Таким чином вони керувались розпорядженням директора департаменту кадровой політики номер 226\1\10-Т яке не відповідало на той час чинному законодавству. Також у відповіді було вказано що я не можу бути звільнений на підставі пункту"а" частини 6 ст.26 закону про військовий обовязок, оскільки вона застосовується виключно у мирний час, а звільнення можливе лише за наявності підстав передбачених частиною 8 вказаной статті та закону. Але наскільки мені відомо ні військового ні надзвичайного станів не було і немає. Тож це на мою думку також не відповідає закону. З наведеного вище виникає питання до вас шановні юристи. Як звільнись на даний час мені якщо контракт закінчився півтора року тому? і ніяких згод на продовження служби я не надавав як в письмовому вигляді так і в усному. Буду вдячний за допомогу.

Зверніться з письмовою заявою до них по пошті - з відповіді буде зрозуміло на що (на які законодавчі акти) вони посилаються, відмовляючи вам. Якщо буде не законно, то можна буде оскаржувати до вищестоячого командування або аж до суду.

Николай

Чи можливо розірвати конртакт який укладений на 3 года???

Аноним

Я відслужив на строковій службі 12міс і підписав контракт на пів року.Як його розірвати?Як перевезтись на срокову службу?Чи можуть мене відправити в зону АТО?

Аноним

Можете написати зразок рапорта на звільнення з ЗСУ по причині закінчення контракту ( до кінця контракту 2 місяці)

Аноним

Можете написати зразок рапорта на звільнення з ЗСУ по причині закінчення контракту ( до кінця контракту 2 місяці)

Аноним

пишите на имя командира прошу уволить в связи с окончания контракта с того числа когда заканчивается контракт число и подпись несете в штаб регистрируете и ждете ответа

Командиру.......

від військовослужбовця.......

Р А П О Р Т

Прошу згідно вимог чинного законодавства України звільнити мене з військової служби, оскільки укладений зі мною контракт закінчує свою дію "" 2016 року, а продовжувати дію контракту не маю наміру.

дата підпис П.І.Б.

Игорь

Чі можливо розирвати контракт який укладений на 3 роки??Якщо так то як це зробити???

Игорь

Чі можливо розирвати контракт який укладений на 3 роки??Якщо так то як це зробити???

Каспийський груз

Порадьте як можна звільнитись з лав ЗСУ контракт побув 5 днів присяги не приймав що робити?

юра

підскажіть будь-ласка в мене закінчується контракт на 3 роки але у звязку з тим що я був відправленим в зону АТО я не написав рапорт про відмову на скільки мені може продлити контракт частина.Контракт був підписаний 12.11.2014

Може продовжити до 18 місяців з дати закінчення (до 12.05.2019 р.).

Аноним

а могут еще автоматом продлить на 3 года ,узнайте у командира (напишите рапорт),а то будете а армии служить вечно

При написании ответа используется разметка Markdown.