1072 дня назадАноним

Таке питання: закінчився контракт про проходження служби в збройних силах. Від 18.04.2011 року, термін контракту складав 3 роки, перед закінченням контракту подавав відповідний рапорт на звільнення, на який відповідь не отримав, так як перебував у зоні АТО, хоча усні питання щодо звільнення задавав безпосередньо керівництву частини. Але відповіді відповідно до яких законів мені продовжили строк служби не було. Після повернення безпосередньо до ППД прийшов до стройовой частини та усно просив надати мені відповідь відповідно до поданого рапорту, на що мені в грубій формі було відмовлено. Потім 06.03.2015 мною повторно був поданий рапорт на звільнення на підставі указу президента номер15\2015 а саме пункту 4 та 6 та наказу МОУ номер 782 який регулює порядок звільнення під час особливого періоду. На який також отримав відмову, але уже в письмовому вигляді. Військова частина у своему листі-відповіді не прийняла до розгляду вказані в рапорті законодавчі підстави для звільнення, а натомість прийнялась відповідати у звязку з чим вони (в\ч) продовжили мені контракт. Таким чином вони керувались розпорядженням директора департаменту кадровой політики номер 226\1\10-Т яке не відповідало на той час чинному законодавству. Також у відповіді було вказано що я не можу бути звільнений на підставі пункту"а" частини 6 ст.26 закону про військовий обовязок, оскільки вона застосовується виключно у мирний час, а звільнення можливе лише за наявності підстав передбачених частиною 8 вказаной статті та закону. Але наскільки мені відомо ні військового ні надзвичайного станів не було і немає. Тож це на мою думку також не відповідає закону. З наведеного вище виникає питання до вас шановні юристи. Як звільнись на даний час мені якщо контракт закінчився півтора року тому? і ніяких згод на продовження служби я не надавав як в письмовому вигляді так і в усному. Буду вдячний за допомогу.

Зверніться з письмовою заявою до них по пошті - з відповіді буде зрозуміло на що (на які законодавчі акти) вони посилаються, відмовляючи вам. Якщо буде не законно, то можна буде оскаржувати до вищестоячого командування або аж до суду.

Николай

Чи можливо розірвати конртакт який укладений на 3 года???

Аноним

Я відслужив на строковій службі 12міс і підписав контракт на пів року.Як його розірвати?Як перевезтись на срокову службу?Чи можуть мене відправити в зону АТО?

Аноним

Можете написати зразок рапорта на звільнення з ЗСУ по причині закінчення контракту ( до кінця контракту 2 місяці)

Аноним

Можете написати зразок рапорта на звільнення з ЗСУ по причині закінчення контракту ( до кінця контракту 2 місяці)

Аноним

пишите на имя командира прошу уволить в связи с окончания контракта с того числа когда заканчивается контракт число и подпись несете в штаб регистрируете и ждете ответа

Командиру.......

від військовослужбовця.......

Р А П О Р Т

Прошу згідно вимог чинного законодавства України звільнити мене з військової служби, оскільки укладений зі мною контракт закінчує свою дію "" 2016 року, а продовжувати дію контракту не маю наміру.

дата підпис П.І.Б.

Игорь

Чі можливо розирвати контракт який укладений на 3 роки??Якщо так то як це зробити???

Игорь

Чі можливо розирвати контракт який укладений на 3 роки??Якщо так то як це зробити???

Каспийський груз

Порадьте як можна звільнитись з лав ЗСУ контракт побув 5 днів присяги не приймав що робити?

юра

підскажіть будь-ласка в мене закінчується контракт на 3 роки але у звязку з тим що я був відправленим в зону АТО я не написав рапорт про відмову на скільки мені може продлити контракт частина.Контракт був підписаний 12.11.2014

Може продовжити до 18 місяців з дати закінчення (до 12.05.2019 р.).

Аноним

а могут еще автоматом продлить на 3 года ,узнайте у командира (напишите рапорт),а то будете а армии служить вечно

РусланАноним

Якщо контракт до особливого періоду підписав 16 року 17 червня скільки ще служити

РусланАноним

Якщо контракт до особливого періоду підписав 16 року 17 червня скільки ще служити

Аноним

с 17 июня 2016 плюм 18 месяцев ,значит до 17 декабря

Аноним

Я відслужив на строковій службі 3 місяці, і підписав контракт на 3 роки. На контракті я 15 місяців, 9 з яких в ато. Як мені перевестись на строкову службу і скільки доведеться служити?

Руслан

Можно мені розірвати контракт який підписаний на 3 роки .я пішов на строкову службу.з 6 листопада 2015р по 8 серпня 2016р.цьогож числа підписав контракт був в ато. Тепер хочу розірвати контракт..це можливо чи ні?

сергій

добрий день мені потрібна допомога в правильному оформлені рапорту на звільнення і що за дані треба вказувати в рапорті так як по закінчені строку контракту у мене буде вислуга 26 років в збройних силах України із них 3роки прведення в зоні АТО

Сергій

Я офіцер, у мене є дитина 10 років, яка проживає зі мною після розірвання шлюбу близько 4 років. Нещодавно я одружився вдруге. Чи можливо мені звільнитися за сімейними обставинами? Мій контракт закінчується у липні 2018 року.

Аноним

Я хочу розирвать контракт,як правильно це зробить,чи потрибно ехать у часть,чи можна у военкомате?

З'явіться в військомат - вам роз'яснять, але скоріш за все потрібно через командира в/частини та й відмовити в звільненні теж можуть, якщо будуть на це підстави.

Родіон

Чи можу я звільнитись з ЗСУ в мене контракт до кінця особливого періоду я підписав його в 2015 02 16 року в мене два сзч мама інвалід другоі групи видалили почку і брат 10 років батько помер в 2004 році підкажіть як я можу звільнитись.

татьяна

пишите рапорт командиру и все опишите ( когда у вас заканчивается контракт?) может вас переведут служить по месту жительства( в военкомат,или может часть есть рядом с домом) нужно взять отношение.поговорите с командиром,он же человек может вам,что то посоветует.удачи

Сергій

які пункти треба вказувати в рапорті на звільнення по закінченню контракту якщо вислуга більше 25 років

Аноним

рапорт с подсчетом выслуги лет на военную пенсию ( если эти 25 лет службы в ВСУ) ,а если 25 гражданского стажа и есть АТО вы тоже имеете право на пенсию.удачи

Сергій

3 роки в АТО як вони рахуються в роках та процентах в підрахунку на пенсію.

Аноним

Добрий день...В мене трирічний контракт закінчився ..6.04.18..року ...всі речі були здані...обхідний лист підписаний ..на наступний день подзвонили сказали .що контракт подовжено на 18 місяців ,автоматично ...хоча в самому контракті про це не було мови. Було сказано..що про будь які зміни контракту ..мене мають повідомити за місяць...цього ніхто не зробив ....як так може бути ?

Мхайло

Я прослужив на контракте 2 года чему же я его развивать раньше подскажи пожалуйста

Игорь

Для этого нужны веские причины

Аноним

Чи можливо звільнитись з 3 річного контракту після року служби??? Якщо Да то з яких причин?

Игорь

1.по состоянию здоровья,2.по несоответствию 3.по приговору суда.

Аноним

Порошенко гандон у меня закончился и контракт и 18мес и всеравно уволится не могу не увольняют! Зачем нам такой президент гнать еврея надо!!!

Аноним

Чем они объясняют отказ вас уволит( я надеюсь вы написали рапорт на увольнение) если не писали значит вам автоматически продлевают контракт,это может длится долго

Аноним

Отказ обьясняют тем что петя должен скоро на днях подписать приказ,с апреля это длится заказное письмо отправлял комбригу ответа нет подскажите в харькове есть военный юрист или к кому еще обратится по этому вапросу?

Аноним

Смотрела информацию по этому вопросу,закон 6052 президент должен либо подписать либо ветировать ,все сроки вышли . очень большое количество военнослужащих( около 20 тысяч) планируют уволится по этому закону,если президент неподпишит, я думаю очень много исков будут подавать в суды.Ведь рабство отменили ещё в 1861 году..

Аноним

И сколько еще ждать год два???,я уже почти2г должен быть дома( рабство ввели опять и прячется за законами кот он сам пишет

Аноним

я очень вам сочувствую и думаю ,что общественность ваши родные и близкие должны трубить во все колокола,выходить на пикеты и требовать подписать закон,сейчас многие журналисты, волонтеры,общественники поднимают этот вопрос,говорят ,что Порошенко любит подписывать указы к празднику ( 28 июня - день конституции) я дума.ю он его подпишите.УДАЧИ И ЗДОРОВЬЕ( оно вам ещё понадобится)

Аноним ))

Як можна звільнитися з контракту я підписав на 3 года а служу вже 13 місяців ))) чи можна увплитися по сімейним причинам те що я з багатодітной сімї і живем без батька

Ваня

Доброго дня, перебуваючи на строковій службі підписав контракт на пів року, на даний момент перебуваю в ООС, до кінця служби 3 місяця и не маю змоги ОСОБИСТО написати рапорт про небажання продовжувати службу, прошу командира підрозділу на що його відповідь "не переживай звільнилися" що робити? І можуть продовжити контракт?

Аноним

Если вы не напишите рапорт вам автоматически продлят контракт,темболее по закону 6052 минимум на год,пишите рапорт обязательно,пусть ваши близкие пишут и переделала в штаб ( адрес узнайте)

По зовсім новому закону (вже підписав президент) - можуть командування продовжити контракт від 1 до 10 (!!!) років... для покращення мобілізаційних ресурсів країни під час особливого стану...

Аноним

Доброго дьня скажіть будь ласка я пітпесав контракту в16 році на три рокі мені можливо звільнитися раніше

Аноним

Доброго дьня скажіть будь ласка я пітпесав контракту в16 році на три рокі мені можливо звільнитися раніше

Аноним

Нет,только в 2019 году.

Юлия

чоловік кадровий військовий.Чи варто йому підписувати контракт.Чи існування механізм звільнення кадрових офіцерів.?Чи не втратить він у вихідній допомозі?

Юлия

чоловік кадровий військовий.Чи варто йому підписувати контракт.Чи існування механізм звільнення кадрових офіцерів.?Чи не втратить він у вихідній допомозі?

Александр

Кадровым военным контракт продлевают автоматически.уволиться можно при наличии 25 лет,по здоровью,по обвинительному приговору суда.

Аноним

ребята подскажите у меня контракт на 3 года заканчиваеться 16.05.2019года рапорт подавать через скок нужно

Александр

За месяц до окончания контракта( обязательно через делопроизводство зарегистрировать.) В штаб можно отправить по почте на командира бригады.

петро

я контрактник зсу прослужив 2 роки чи можу звільнитись по сімейним причинам батько пенціонер за віком мати пенціонерка за групою жінка вагітна 1 дитиною на 8 місці зраз є в мене якісь шанси зараз звільнитись або хочаб відмовитись їхати на ротацію?

При написании ответа используется разметка Markdown.