3045 дней назадАноним

Минув рік після розлучення, чоловік проживає у свого батька, але зареєстрований ще у моїй квартирі, збираюсь подавати позов про позбавлення прав власності, оплата за ком.послуги проводилась мною, знаю що потрібно ще надати до суду свідчення сусідів що дійсно він не проживає в даній квартирі чи обов"язковим буде виклик сусудів до суду? чи можна так сформулювати позовну заяву щоб його зареєстрували за місцем проживання - у батька? Дякую

Не має такого способу захисту права як позбавити права власності, да й підстав для цього у Вас не має. Необхідно звертатися до суду, щоб Вам склали належним чином позов. Має значення коли була придбана квартира - у шлюбі чи до шлюбу та на якій правовій підставі (спадщина, договір дарування, купівлі-продаж та ін.), Ви зараз формулюєте вимоги щодо зняття його з рееєстрації, це можливо за умови, що він не є співвласником, та необхідно довести що протягом року не проживає у квартирі, сусіди можуть це підтвердити безпосередньо у суді або надати письмові пояснення, доказом можуть бути акти про проживання осіб у квартирі, зверніться до дільничого, або до місцевої ради, ОСМД, ЖЄКу. Зобовязати його десь зареєструвати - не можна, це його право, й суд його не зобовяже з приводу таких Ваших вимог.

Аноним (автор вопроса)

Дякую, я читала щоб зняти з реєстрації потрібно подавати позов про позбавлення права власності це і тягне за собою зняття з реєстрації, тому так і формулюю..

Аноним

Там, где читали, больше о праве, пожалуйста, не читайте. Регистрация места жительства и право собственности — совершенно разные вещи; кроме того, лишение собственности незаконно.

Вот я й звертала увагу, що Ви свої вимоги не вірно формулюєте, тому задоволенню вони не підлягатимуть, Вам відмовлять.

Аноним (автор вопроса)

Ясно, спасибо, значит надо подавать в суд иск о снятии с регистрации, я правильно поняла?

Аноним (автор вопроса)

Про яке право власності я говорю, уточнюю: квартира отрмана мною від організаціЇ. приватизована на моє ім"я, але з рівними частинами власності всіх хто зареєстрований т.е. я,, неповнолітня дитина, бувший чоловік,

Аноним

Извините, но вы сами не знаете о чем говорите... Если приватизирована, значит участники приватизации имеют право собственности, его никакой суд не лишит, это незаконно. Раз есть право собственности на часть квартиры, снятие с регистрации не имеет смысла: вы сняли, он снова зарегистрировался. Если проблема в коммунальных платежах (не платит), то это решаемо в судебном порядке, можно взыскать с него затраченные средства (в его части).

Обратитесь к любому юристу, обьясните свою ситуацию, покажите, если надо, документы, и он вам составит иск.

Аноним (автор вопроса)

Хорошо, спасибо, спасибо что отвечаете на вопросы таких некомпетентных пользователей.

Можно в таком случае требовать прекращения права собственности с выплатой ему компенсации за его часть , в соотв. со ст.365 ГКУ, и то если у него есть другое жилье.

Авторе, впевнена, юрист до якого Ви звернетесь, поставить всі крапки над "і" щодо втрати права користування житловим приміщенням, можливості зняття з реєстрації, перш за все подивиться, чи це можливо, хто дійсно є власником. Судячи з Ваших запитань, самостійно не впораєтесь, тому обирайте юриста та працюйте.

Алексей (ОКО)

Доброго дня. Хочу приєднатися до Вашої бесіди. З вищезазначеного випливає наступне: є приватизована квартира співвласниками якої є Ви, неповнолітня дитина та колишній чоловік. Ви хочете, щоб він був зареєстрований в батька, проте як Вам вже сказали суд не вправі примушувати його приписуватися до батька. Те, що він співвласник унеможливлює виписку його із будинку. Тому в Вашому випадку виписати його не вийде.

Аноним (автор вопроса)

Значит он должен сам пойти в миграционную службу и сняться с регистрации, а зарегистрироваться на новом месте с разрешения и в присутствии отца

Аноним (автор вопроса)

В том то и дело, они оба увлекаются алкоголем и им все равно где и кто зарегистрирован, а говорить что они должны лично все процедуры пройти - бесполезно, типа "бери мой паспорт и мотайся по соц.службам сама", я то знаю что так нельзя, вот и получается тупик

Пусть на Вас доверенность оформят, попробуйте таким образом действовать.

Аноним (автор вопроса)

Можно оформлять в сельсовете? они "не выездные"

Можно, если нотариусов нет, если есть, - нотариус домой выезжает, договариваться нужно с конкретным нотариусом.

При написании ответа используется разметка Markdown.