Доброго дня! Скажіть будь ласка,чи можу я стати на облік в центр зайнятості після декретної відпустки?Зараз моєму сину два роки,ніякі кошти від держави я вже не отримую.Чи це можливо і якщо так,то коли мені почнуть робити виплати? З першого місяця,чи перші три місяці ні?Дякую!
- ← следующая
- страница 2
- предыдущая →
- 2
- 1
Якщо документів про освіту немає я можу стати на біржу праці
доброго дня дівчата я гадаю по 1 грн буде не важко допомогти в тяжку життєву ситуацію не будьте байдужі 5375414111983556. Буду вдячна
Можете стати на біржу без документів про освіту
можете здобути освіту через направлення з центру зайнятості, в них є багато курсів та навчальних програм
Добрий день До декрету 1 рік працювала на державній роботі. Звідти пішла в декрет, сьогодні закінчується декретна відпустка.Чи можу я стати на біржу?Чи будуть мені виплати по безробіттю?
Якщо ви пішли в декретну відпустку з роботи для початку потрібно на роботу вийти або звільнитись з неї
- 2
- 1
- ← следующая
- страница 2
- предыдущая →