2383 дня назадАнна

я отримала лікарняний лист дородовий і мені потрібно подати на отримання коштів але я навчаюся і є студенткою .Навчаюся на держ замовленні і отримую стипендію. Які документи подавати до УПСЗН ?Дякую

Оформлення декретної відпустки, необхідні документи Щоб оформити декретну відпустку, необхідні наступні документи:

Листок непрацездатності, або лікарняний, який співробітниця приносить в установу, де працює. Видається він вагітній за місцем її спостереження в жіночій консультації. Дають його вже на 30 тижні виношування малюка (або на 27 тижні жінкам, які відносяться до категорії постраждалих на ЧАЕС). Виписують на термін 126 днів: 70 з них до моменту появи дитини на світ, і ще 56 діб після. Також після того як народилася дитина, лікар може продовжити відпустку ще до 70 днів. Робиться це в тому випадку, якщо були якісь ускладнення при пологах. Заява про надання відпустки по вагітності та пологах на термін, зазначений в лікарняному листі. Для не працюючих жінок:

довідка з місця навчання (для студентів); довідка, надана ліквідаційною комісією (для тих, хто був звільнений через ліквідацію підприємства); довідка з державної служби зайнятості (для жінок, що стоять на обліку в службі зайнятості); довідка з місця проживання (для непрацюючих жінок і для підприємців); рішення про встановлення опіки чи усиновлення (для жінок, які взяли дитину не пізніше двох місяців після його народження). о закону передбачено, що видача коштів вагітній повинна відбутися в найближчий від дати оформлення термін – зазвичай він дорівнює 10 дням. Жінка отримує відразу всю належну їй суму.

Правила отримання декретних безробітними Право на отримання допомоги мають і безробітні жінки, які можуть як стояти на обліку в ЦЗ, так і не стояти. Різниця буде тільки у сумі виплат і підготовці необхідних документів, які необхідно буде надати у Фонд соціального страхування населення.

Якщо жінка не працювала, але стоїть на обліку в ЦЗ, тоді її допомога становитиме 100% допомоги по безробіттю, але при цьому не менше 25% від прожиткового мінімуму на поточний період для працездатних. Підставою для видачі допомоги є реєстрація в центрі зайнятості, де жінку беруть на облік, як безробітну. Отримавши лікарняний, жінка знімається з обліку в ЦЗ, і несе відповідні документи в Фонд соцстраху. Звертаються до відділення за місцем проживання. Непрацюючі жінки, які не перебувають на обліку в Центрі зайнятості, також оформляють допомогу в Фонді соцстраху, і отримують допомогу в розмірі 25% прожиткового мінімуму для працездатної особи з розрахунку на місяць. Для студентів схема розрахунку така ж, тільки за 100% витрати беруть суму стипендії. Студентки, які не отримують стипендії, звертаються за допомогою у Фонд соцстраху.

Аноним

то скільки я можу получати дородових якщо в мене степендія 311грн

Аноним

то навіщо мені давали довідку з ЖК якщо знали що в мене є степендія і що дородові не будуть давати....і ще сказали коли видавали довідку що я получу 2000 тисячі

~= А Д В О К А Т =~

Ви не задали по суті жодного питання.

Аноним

Доброго дня скажіть будь ласка якщо я не отримую степендію то скільки будуть платити дородових??

Аноним

Я вчуся на державній формі навчання, отримую стипендію в розмірі 490 гривень, на декретні не подавала, чи можу я подати на дородову допомогу, і в якому розмірі мені її виплати?

Аноним

Навчаюсь на бюджеті,стипендію не отримую.Яка сума передродовій, якщо степендія 1100?

обращайтесь в отдел соцобеспечения

Аноним

Як що я студентка і буду йти в декрет ,то мені потрібно вибрати чи стипендія чи совбез?як що я вибиру стипендію то платити будуть за 6 місяців чи лише за один місяць?

Аноним

Мені взагалі відмовили оформлювати документи,типу студенти що отримують стипендію дорога не передбачена, це як взагалі?

~= А Д В О К А Т =~

обращайтесь в отдел соцобеспечения

Миколайовичу Анатолику

Снова Толян перепел -Ответ Точь в точь повторяет Ответ Анны Юриста. Мания величия???Зазнался король плоской мысли?!!! Толян -на перепогодготовку -приглашаю в наше Адвокатское Бюро -я Даже из тебя Человека сделаю !

Аноним

Доброго вечора я навчаюсю на четвертому курсі. Даний час в родомі. Мені скащали що допомога мені виходить 500 грн. І степендія 500. Я обрала степендію. Скажіть кщо декретних я не беру. То яка в мене має бути виплата

Марія

Скільки я буду получати декретних, так як я студентка, та не получаю степендію?

Аноним

Подала заяву на соцзах і мені відмовили тому що я отримую стипендію 490 гр що я на ці гроші куплю дитині ??

~= А Д В О К А Т =~

Такі вимоги законодавства. Потрібно краще планувати вагітність, мати чоловіка тощо.

Аноним

Добрий день, цікавить питання працююча студентка, чи можна отримати і стипендію ілікарняні у зв'язку із пологами? Дякую

~= А Д В О К А Т =~

Студентка може бути працююча лиш якщо вчиться заочно.

Анна

Скажіть будь ласка оформила дикретні в червні і в цьому ж місяці получила останню стипендію і закінчила навчання до родів ще 2 місяці , яка виплата мені повинна нарахуватися? Стипендія 1300

Маша

Моя донька студентка получала стипендію 500 грн скільки получить декретниих

Аноним

Я можу відмовитися від степендії і взяти декретні?

Аноним

Доброго дня я подала документи в совбез по вагітності і пологам нада довідку з місця навчання що я на деній формі навчання по просили ще довідку про те що я не отримую стипендію я принесла довідку що я не отримую стипендію з вересня 2020 року по серпень 2021 просят довідку що я не тримувати стипенцію на період декрету а вуз не може видати таку довідку, і відмовитись я не можу так як я взагалі не отримую стипендію що мені робити в цій ситуації?

Доброго дня. Треба запросити довідку за той період, за який Вам потрібно, якщо буде відмовлено - оскаржувати відмову.

Аноним

Доброго дня, я студентка, не отримую стипендії, скільки в мене будуть декретні? Стипендія 1000 грн.

При написании ответа используется разметка Markdown.