1138 дней назадТарас

п. 2.1 Правил дорожнього руху водій забовязаний предявити: - посвідчення водія на право керування транспортним засобом відповідної категорії; - реєстраційний документ на транспортний засіб ; - у разі встановлення на транспортних засобах проблискових маячків і (або) спеціальних звукових сигнальних пристроїв дозвіл, виданий Державтоінспекцією МВС; - на маршрутних транспортних засобах – схему маршруту та розклад руху; на великовагових і великогабаритних транспортних засобах та транспортних засобах, що здійснюють дорожнє перевезення небезпечних вантажів, – документацію відповідно до вимог спеціальних правил; - поліс (сертифікат) обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Водії, які відповідно до законодавства звільняються від обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на території України, повинні мати при собі відповідні підтвердні документи (посвідчення).

Зона дія знаку 3.2 не поширюється на: Не поширюється дія знака: - ... - на транспортні засоби, що обслуговують громадян чи належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні, а > також на транспортні засоби, що обслуговують підприємства, які розташовані у позначеній зоні. У таких випадках транспортні засоби повинні в’їжджати до позначеної зони і виїжджати з неї на найближчому перехресті до місця призначення.

Чи забовязаний водій надавати якісь документи-докази того що на нього не поширюється дія знаку? адже вимагати такі документи працівники поліції не мають права...

І водій зобов"язаний надавати документи і працівник поліції має право вимагати такі документи.

Аноним

Якщо везу дитину в садок і іншого заїзду немає чи можу я їхати під цей знак? є догововір укладений з садочком.

Можна взагалі робити що потрібно і якщо не впіймають, то нічого не буде. А якщо серйозно, то вами описана ситуація юридично не дає ніяких переваг порушувати ПДР, як і будь-кому іншому, включаючи поліцію. Навіть кіногерой "угонщик авто" Дєточкін не порушував ПДР біля дитсадків, як і його переслідувач міліціонер "Єфремов-батько" на мотоцику...

Аноним

Але це не дало вичерної відповіді на моє запитання. Цей знак має ряд вийнятків, вулиця тупікова, знак установлений і як кажуть узаконений одним з мешканців цьої вулиці. Я ще буду якось взнавати чи він насправді законно установлений.

При написании ответа используется разметка Markdown.