2865 дней назадПоліна

Які існують пільги для дітей учасників бойових дій? Чи маю я право на соціальну стипендію? Безкоштовний гуртожиток? чи має право декан університету, не приймати мої документи, які підтверджують мій статус дитини учасника бойових дій, кажучи, що вже пізно докладати документи до моєї особової справи в університеті; та чи є ці його дії правомірними?

Аноним

Я розлучена з батьком дитини. Пільги на стипендію дають при пред"явленні копії посвідчення УБД і довідки з собезу. Що робити, якщо в собезі дають таку довідку виключно батькові і чи може взяти дитина таку довідку????????????

Аноним

Я так понял, сам ти закон скачал или придатки закона,а об,яснить толком ничего не можешь.А только читайте вище.ДЕБИЛ.

Аноним

точно дебил!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~= А Д В О К А Т =~

Если не хотите читать (или не умеете), но не нужно "на зеркало пенять". Так как всё уже объяснено было детально в этом посту выше по тексту. А попугай тот (точнее, товарищ попугая), кто тупо задаёт один и тот же вопрос несколько раз, просто ленясь получить информацию уже указанную по его вопросу. Но зато в оскорблениях не ленится, так как для оскорблений нужно меньше знать слов. Ну и хорошо, зачем тупому знания - иди у ударься об угол...

Аноним

Чи можна харчуватись дітям одноразово в технікомі безкоштовно

~= А Д В О К А Т =~

Зверніться письмово до адміністрації - отримаєте письмову відповідь, буде зрозуміліше з чого далі починати з'ясовувати. А так, замало інформації від вас.

Аноним

Всім привіт. В разі ролучення пільги Убд. залишаються з дружиною чи ні? В її квартирі я не приписаний.

Аноним

Вопрос

Аноним

Дети учасников БД; ООС платят за проезд в общественном транспорте школьный возраст

Світлана

Я учасник БД. Моя дитина на 3 курсі університету ім.Олеся Гончара. Корочку маю з березня 2017 року...дитина поступила в університет в вересні 2016 року на контрактній основі, ..питала багато разів, чи переведуть її на боюджет? Відповідають, що поки ні....і так вже майже 2 роки... Скажіть будь ласка, чи маємо ми право на безоплатне навчання????

Аноним

Державна цільова підтримка надається у вигляді:

1) повної оплати навчання за рахунок коштів загального фонду державного або місцевих бюджетів

2) часткової оплати навчання за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів шляхом надання особам, зарахованим на навчання за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб, пільгових довгострокових кредитів для здобуття вищої та професійно-технічної освіти;

3) соціальної стипендії - для осіб, які навчаються за державним або регіональним замовленням за денною формою;

4) безоплатного забезпечення підручниками - за рахунок бібліотечного фонду відповідного навчального закладу;

5) безоплатного доступу до Інтернету, систем баз даних у державних та комунальних навчальних закладах;

6) безоплатного проживання в учнівських та студентських гуртожитках або проживання у студентських гуртожитках з пільговою оплатою - для осіб, які навчаються за денною формою.

Державну цільову підтримку надає навчальний заклад, до якого студента зарахували в установленому порядку. Якщо його відраховують, то й надання підтримки відповідно припиняється.

Окрім того, навчальний заклад може припинити надавати державну цільову підтримку студенту, якщо той йде у академічну відпустку.

У разі поновлення студента на навчання або переведення до іншого навчального закладу питання надання йому державної цільової підтримки розглядається відповідним навчальним закладом.

Щоб отримати державну цільову підтримку, люди, які мають на це право, або їх законні представники, повинні подати особисто на ім’я керівника відповідного професійно-технічного або вищого навчального закладу заяву, складену в довільній формі. В заяві вони мають конкретно зазначити, на які саме види державної цільової підтримки претендують. До заяви додаються завірені в установленому порядку копії документів.

Документи, які підтверджують право на одержання державної цільової підтримки:

• посвідчення учасника бойових дій;

• для дітей УБД - свідоцтво про народження дитини та посвідчення учасника бойових дій (батька або матері);

• для осіб, передбачених в п. 3 – 4 - посвідчення члена сім’ї загиблого (дітям загиблих осіб до досягнення ними 16-річного віку - довідка, що видається матері або іншому повнолітньому члену сім’ї загиблої особи, або опікуну);

• для дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи - довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. Державна цільова підтримка певного виду надається за рішенням керівника навчального закладу.

~= А Д В О К А Т =~

На "контракті" - не маєте...

Аноним

Ну, як контракт, я мала на увазі що на платній основі.

Аноним

З контракту переводять на "цільову підтримку". Нема заяви = нема жодної дії від університету.

Аноним

ДЯКУЮ

Світлана

Підкажіть, будь ласка, переводять на безоплатне навчання в універі після подачі заяви, чи з моменту вступу цього закону?

Аноним

Підкажіть будь-ласка в яких випадках знімаються пільги з сімї атовця.Дякую

мария

які пільгі мають діти АТО В ЛІКУВАЛЬНИХ В ЗАКЛАДАХ. Якщо я з маленькою дитиною лікуюсь в обласній дитячій лікарні і все треба купляти.починаючи зі шприца і так далі...

Аноним

Згідно з п. 3 Наказу МОЗ України від 2 червня 2016 року № 509, керівники структурних підрозділів з питань охорони здоров’я ОДА та КМДА, закладів охорони здоров’я, що належать до сфери управління МОЗ України, мають забезпечувати щотижневе оновлення на своїх офіційних веб-сайтах інформації:

про потреби, стан забезпечення, наявні залишки ліків і медичних виробів, що закуповуються за бюджетні кошти; перелік закладів охорони здоров’я відповідного регіону, що є кінцевим отримувачем таких ліків і медвиробів; накази про розподіл лікарських засобів та медичних виробів серед закладів охорони здоров’я підпорядкованої адміністративно-територіальної одиниці.

Аноним

Добрий день. Мій син вступив у ВНЗ, на контракт. Оскільки мій чоловік (його батько) учасник бойових дій, в підтвордження тому має посвідчення, та ми є особами внутрішньо переміщеними (маємо довідки), після підписання контракту на навчання подали заяву на розгляд вченої ради навчального закладу про надання пільги на навчання та проживання у студентському гуртожитку. Через два місяця, тобто на початку листопада нам дали відповідь про відхилення нашого прохання. Чи можемо ми щось зробити, щоб отримати пільгу? Дякую

Марина

Чи будуть для моєї дитини пільги в садочку, якщо чоловік має УБД, але не є батьком дитини (його відомості, як про батька, виключені з свідоцтва про народження дитини)

При написании ответа используется разметка Markdown.