888 дней назадПоліна

Які існують пільги для дітей учасників бойових дій? Чи маю я право на соціальну стипендію? Безкоштовний гуртожиток? чи має право декан університету, не приймати мої документи, які підтверджують мій статус дитини учасника бойових дій, кажучи, що вже пізно докладати документи до моєї особової справи в університеті; та чи є ці його дії правомірними?

Аноним

Я розлучена з батьком дитини. Пільги на стипендію дають при пред"явленні копії посвідчення УБД і довідки з собезу. Що робити, якщо в собезі дають таку довідку виключно батькові і чи може взяти дитина таку довідку????????????

Аноним

Я так понял, сам ти закон скачал или придатки закона,а об,яснить толком ничего не можешь.А только читайте вище.ДЕБИЛ.

Аноним

точно дебил!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Если не хотите читать (или не умеете), но не нужно "на зеркало пенять". Так как всё уже объяснено было детально в этом посту выше по тексту. А попугай тот (точнее, товарищ попугая), кто тупо задаёт один и тот же вопрос несколько раз, просто ленясь получить информацию уже указанную по его вопросу. Но зато в оскорблениях не ленится, так как для оскорблений нужно меньше знать слов. Ну и хорошо, зачем тупому знания - иди у ударься об угол...

Аноним

Чи можна харчуватись дітям одноразово в технікомі безкоштовно

Зверніться письмово до адміністрації - отримаєте письмову відповідь, буде зрозуміліше з чого далі починати з'ясовувати. А так, замало інформації від вас.

Аноним

Всім привіт. В разі ролучення пільги Убд. залишаються з дружиною чи ні? В її квартирі я не приписаний.

Аноним

Вопрос

Аноним

Дети учасников БД; ООС платят за проезд в общественном транспорте школьный возраст

При написании ответа используется разметка Markdown.