995 дней назадОльга

Чи є якийсь максимальний термін дії довідки про місце реєстрації особи (відповідач надає довідку, якій уже більше року і яка викликає великі сумніви у її правдивості, що він був прописаний і проживав з померлою особою) чи ще пригодна така довідка для подання до суду чи потрібно брати нову?

Алексей (ОКО)

Розкажу Вам деяку правду, ця довідка хоча формально існую, проте реально ніде не зафіксована, тобто в жодному чинному законодавчому акті інформація про неї відсутня. Дану довідку можна взагалі не брати до уваги, адже суд для встановлення факту а саме період реєстрації а також місця проживання дізнається за своїм запитом. Тому можете вимагати пояснення використання даної довідки. Крім того її виготовленням ще займаються ЖЕКи, хоча адмін. функції було передано виконавчим комітетам (так довідку не видають, бо її не існує). З повагою, Олексій.

Будь-який сумнів необхідно перевірити - це дійсно доцільно.

Ольга (автор вопроса)

Дякую за відповідь, але я дещо не зрозуміла, така довідка не дійсна? Справа в тому, що відповідач надає довідку з сільської ради про місце реєстрації та проживання з померлою особою річної давнини, а мені ця ж сама с/рада видала довідку, яку я як позивач надав до суду, у лютому місяці цього року, що померла особа зареєстрована за місцем проживання сама та проживала одиноко, такі довідки дійсні та де шукати правди?

Аноним

У нас кооператив взагалі свого часу "коханій особі" видав чистий бланк з печаткою. Кого хочеш - того й пиши. Нехай суд зробить запит за Вашим клопотанням до адресно-довідкового бюро. І візьміть сусідів у свідки. Або не сусідів, а тих людей, які дійсно могли бачити, що у бабці взагалі було одне ліжко.

Лариса

Довідку про місце померлого із сільської ради

в чем вопрос конкретнее напишите ????

Може про місце захоронення? Чи про місце реєстрації/проживання на час смерті (якщо відсутні дані в паспорті, реєстрі або втрачений паспорт)? Скоріш за все прийдеться встановлювати необхідний юридичний факт у судовому порядку, якщо це для чогось потрібно

Олександр

Доброго дня! Підскажить, стосовно довідки про склад сім'ї щось змінилося? З'явився у неї термін дії, чи ні?

При написании ответа используется разметка Markdown.