1914 дней назадОльга

Чи є якийсь максимальний термін дії довідки про місце реєстрації особи (відповідач надає довідку, якій уже більше року і яка викликає великі сумніви у її правдивості, що він був прописаний і проживав з померлою особою) чи ще пригодна така довідка для подання до суду чи потрібно брати нову?

Алексей (ОКО)

Розкажу Вам деяку правду, ця довідка хоча формально існую, проте реально ніде не зафіксована, тобто в жодному чинному законодавчому акті інформація про неї відсутня. Дану довідку можна взагалі не брати до уваги, адже суд для встановлення факту а саме період реєстрації а також місця проживання дізнається за своїм запитом. Тому можете вимагати пояснення використання даної довідки. Крім того її виготовленням ще займаються ЖЕКи, хоча адмін. функції було передано виконавчим комітетам (так довідку не видають, бо її не існує). З повагою, Олексій.

~= А Д В О К А Т =~

Будь-який сумнів необхідно перевірити - це дійсно доцільно.

Ольга (автор вопроса)

Дякую за відповідь, але я дещо не зрозуміла, така довідка не дійсна? Справа в тому, що відповідач надає довідку з сільської ради про місце реєстрації та проживання з померлою особою річної давнини, а мені ця ж сама с/рада видала довідку, яку я як позивач надав до суду, у лютому місяці цього року, що померла особа зареєстрована за місцем проживання сама та проживала одиноко, такі довідки дійсні та де шукати правди?

Аноним

У нас кооператив взагалі свого часу "коханій особі" видав чистий бланк з печаткою. Кого хочеш - того й пиши. Нехай суд зробить запит за Вашим клопотанням до адресно-довідкового бюро. І візьміть сусідів у свідки. Або не сусідів, а тих людей, які дійсно могли бачити, що у бабці взагалі було одне ліжко.

Лариса

Довідку про місце померлого із сільської ради

в чем вопрос конкретнее напишите ????

~= А Д В О К А Т =~

Може про місце захоронення? Чи про місце реєстрації/проживання на час смерті (якщо відсутні дані в паспорті, реєстрі або втрачений паспорт)? Скоріш за все прийдеться встановлювати необхідний юридичний факт у судовому порядку, якщо це для чогось потрібно

Олександр

Доброго дня! Підскажить, стосовно довідки про склад сім'ї щось змінилося? З'явився у неї термін дії, чи ні?

Аноним

Добрий день! Скільки днів дійсна довідка про склад сім'ї?

Доброго дня. Довідка не має строку дії, в ній зафіксована інформація на конкретну дату, Вам треба дізнаватись за місцем її пред'явлення.

~= А Д В О К А Т =~

Тобто, така довідка насправді має "термін давності", але він залежить не вії її "видавця" (ЦНАП чи ін.), а від вимог того "суб'єкта", для якого вона призначається.

Віктор

Добрий вечір. Скажіть будь ласка чи має якийсь термін дії довідка місця прописки померлої? Кажуть що вона дійсна Три дні це так чи ні?

~= А Д В О К А Т =~

Вище є відповідь.

Теятна

Добрий день! Підкажіть, будь ласка, який термін дії довідки з місця навчання для соціальної пенсії по втраті годувальника?

~= А Д В О К А Т =~

безстроково - адже з плином часу тут нічого з юридичних фактів не змінюється.

Наталья

Брала довідку про склад сім'ї в 2016 році чи потрібно знову брати чи може підійти і ця довідка?

Наталья, потрібно отримати нову довідку, про склад сім"ї на даний час.

Аноним

Наталья, а справки о составе семьи от 1950 года у вас нет? вдруг подойдет.

Аноним

Якщо я довідку взяла 26 липня, а здавати її буду 4 серпня, то вона вже не дійсна бо новий місяць, чи дійсна?

Аноним

Дочь при получении id паспорта брала справку о том что она не прописана После получения паспорта прошло два года она хочет прописаться ,годна ли будет справка ф13 2018 года

~= А Д В О К А Т =~

Не годна.

Аноним

акт про проживання є термін дії ? яким законодавчим актом можна керуватися з приводу акту проживання /не проживання?

~= А Д В О К А Т =~

Законодавства з цього приводу немає - з практики термін півроку, або як забажається отримувачу такої довідки.

Аноним

Скажіть будь ласка, якщо довідка про те,що дитина проживає з матір'ю і є на її утриманні бралася у липні місяці,то вона дійсна у серпні?

Доброго дня. Ця довідка встановлює факт на момент її отримання, тому все залежить від обставин справи та вимог для її пред"явлення.

Аноним

Доброго дня.Довідка, до суду на подання аліментів,про те,що дитина проживає з матір'ю і є на її утриманні,видана 23.07.2021-скільки дійсна?І чи має дію у серпні?

~= А Д В О К А Т =~

Хто видав таку довідку??? Повинен був вказати і термін її дії.

Аноним

Здравствуйте. Очередь в паспортном столе назначена на 28.08.21. для сдачи документов на id карту. Если справку о составе семьи я получу 16.08.21 она будет действительна?

~= А Д В О К А Т =~

Будет.

ЖАННА

НУЖНА ЛИ СПРАВКА О СОСТАВЕ СЕМЬИ В СУД ЗА АЛИМЕНТИ ОТЕЦ НЕИЗВЕСТНО ГДЕ ДЕТИ ЖИВУТ С МАМОЙ ИЛИ СУД САМ ЗАПРОСИТ 0666083881

ЖАННА

НУЖНА ЛИ СПРАВКА О СОСТАВЕ СЕМЬИ В СУД ЗА АЛИМЕНТИ ОТЕЦ НЕИЗВЕСТНО ГДЕ ДЕТИ ЖИВУТ С МАМОЙ ИЛИ СУД САМ ЗАПРОСИТ 0666083881

Аноним

Доброго дня чи довідка про склад сім'ї що фактично проживае і користуються пільгами за адресою,але не прописані за місцем фактичного проживання,видається за умови оплати її?чи все ж безкоштовно?

При написании ответа используется разметка Markdown.