824 дня назадМикола

Доброго вечора! Допоможіть будь-ласка розібратися в ситуації. Я звернувся із заявою до сільської ради за місцем проживання про виділення земельної ділянки для будівництва і обслуговування будинку, додавши до неї ксерокопію паспорта і графічний матеріал з бажаним місцем розташування ділянки із кадастрової карти. У відповідь почув від землевпорядника, що у задоволенні заяви буде відмовлено, тому що земля, яка розробляється під будівництво "буде розподілятися" нібито малозабезпеченим і багатодітним сім’ям якоюсь міфічною комісією, яка буде створена. І все це при тому, що заява ще не розглядалася на сесії с/р. Коли я наполіг на тому, що буду реєструвати заяву, оскільки жодним законом не визначено першочерговості при виділенні такої земельної ділянки, у відповідь почув, що на сесії буде прийняте рішення про відмову і я вже не зможу подати повторно заяву на розгляд, оскільки отримаю відповідь про те, що моя заява вже розглядалася на попередній сесії і по ній було прийнято рішення. На якій підставі може створюватися така "комісія" і яка її легітимність, коли вже майже рік як створена земельна комісія в с/р. І чи може на сесії бути відмовлено мені у задоволенні заяви, якщо інших підстав крім викладених вище немає. Які повинні бути мої наступні дії? Дякую за відповідь.

зможете оскаржити рішення сесії до суду, але передчасна відмова землевпорядником коли питання ще й не ставилося і не розглядалося на сесії с/р це нонсенс доречі ви можете бути присутні при розглчді питання

Ваші дії правильні і вам потрібно реєструвати свою заяву. Рішення виконавчого комітету сільської ради можна буде оскаржити, тому для відмови в наданні земельної ділянки їм необхідна обгрунтувати свою відмову, що набагато складніше, ніж вас усно відговорити. А в процесу оскарження рішення виконавчого комітету с/р суд чи ви (ваш адвокат) будуть задавати питання представнику с/р та витребовувувати документи про малозабезпечених і багатодітних сімей, - чи в такій же послідовності їх забезпечують землею, а можливо часом і обходять їх питання і земельні ділянки час від часу та надають не таким вже і малозабезпеченим і багатосімейним. В Україні земельне законодавство є одним із складних і рішення про виділення земельних ділянок належить до одних із найкорумпованіших в нашій державі.

шановна іванна рішення приймається не виконкомом а сесією тобто всім складом депутатів с/р

згідна

Навіть учасникам АТО видають землю з таким "скрипом", що майже не видають. Адже земля кругла і не резинова - всім бажаючим точно не хватить.

Аноним

згідно статті 121 пунктів б,в,г,ґ,д, ЗКУ кожний громадянин України якому виповнилося 18 років має право на отримання землі, чи це зовсім не так???

Аноним

Так, если есть свободный участок.

Юрист Денис

Имеет , но получить участок не так просто . Нужно потратить много времени , денег , нервов .

Згідно Конституції (що є найвищим законом у державі !!) кожний громадянин ще дотепер "має право" в тому числі і на безкоштовну медичну допомогу - і що?

При написании ответа используется разметка Markdown.