740 дней назадОксана

Добрий вечір В нас з чоловіком винекла непроста ситуація ми придбали автомобіль 2роки тому а тепер хотіли його переписати на себе а автомобіль знаходиться під арештом власник авто коли розлучався з дружиною авто попало під арешт ми знайшли в однокласниках власника а він відмовляється з нами спілкуватися. Ми знаємо що він в РОсії за колишню дружину нічого.В нас закінчилась довіреність . Що нам робити куда звертатись ми знаходимось в Тернополі авто з Калуша Івано-Франківськ.

Если нет хотя бы расписки, то только искать хозяина

Сумно. Два варіанти- перший шукати власника і за тягнути його до нотаріуса оформляти нову довіреність чи оформляти вже договір купівлі-продажу або другий варіант, дуже непростий - звертатися в суд з позовом щодо встановлення факту купівлі автомобіля, якщо є розписки. Але арешт з автомобіля знімуть тоді, коли попередній власник розрахується із боргами, від вас це майже не залежить. А, є ще третій варіант, може самий оптимальний - здати авто на запчастини.

Оксана (автор вопроса)

останній варіант відпадає; скажіть зняти з арешту має його колишня дружина, бо після розводу машину поставили під арешт- то потрібно їхати в Калуш і з нею йти у виконавчу службу. І ще чи з росії якщо я добюся любої довіреності вона тут буде добра .

Арешт знімає той орган, який його накладав, якщо судом накладено арешт, то потрібно звертатися в суд про зняття арешту, якщо є підстави для цього і звертатися має власник автомобіля або особа за його довіреністю. Ви хоч знаєте з яких підстав накладено арешт на автомобіль і ким накладено арешт - судом чи виконавчою службою (дружина не може накласти арешт). З Росії власник може надіслати довіреність і вона буде дійсною.

Все то теорія. На практиці, коли у того чоловіка з дружиною явні конфлікти, скоріш за все нічого не вийде зробити, крім одного - поки це авто взагалі не забрали у Вас на штрафмайданчик (адже Ви не маєте зараз на нього жодних прав власності) - продати його на запчастини, однак треба знати, що то є нелегальна дія і за неї можна потрапити під кримінальну відповідальність. "Купивши" авто без оформлення документів (та без сплати належних податків державі) - Ви самі себе наразили на таке закінчення. Що тут ще скажеш. Ніякий суд не встановить право власності при таких обставинах - краще це знати зараз ніж розчаровуватись потім ще більше та понісши ще витрати. І нова довіреність мало допоможе, оскільки вже все стало офіційно відомо, і цей факт не зникне сам по собі. Як то говориться "скупий платить двічі".

Аноним (автор вопроса)

коли ми купляли авто ми незнали на арешт

Та вся справа в тому, що автомобіль ви не купували, на вас була оформлена тільки довіреність на керування автомобілем, а у власність автомобіль ви не отримали, тому що не укладався договір купівлі-продажу.

Аноним (автор вопроса)

Добрий день . Ми поговорили з дружиною - арешт накладений судом, він повинен сплатити 1000 доларів.( ринкова вартість авто 800дол. на сьогодні). Чи може дружина відмовитись від сплати і зняти з арешту.

Аноним

Так авто ж НЕ ВАШЕ! Буде довіреність "на зняття з арешту" і "на сплату 1000", - і лише потім можете "купувати" те, за що вже заплатили.

Чоловік тільки може звернутися в суд із заявою про зняття арешту з майна, оскільки автомобіль належить йому і нехай з дружиною домовляються як це краще вчинити, якщо дружина згідна іти на уступки.

руслан

Я купив авто поставыв на облик на себя. Тепер оказуется шо за першем власныком арешт . Шо робыты

Треба розбиратись, надсилати адвокатські запити тощо. Якщо цікавить юридичний супровід такої процедури - звертайтесь безпосередньо на e-mail: advocate-s@i.ua або на САЙТ.

перевірити по базі МВС на кого зареєстровано на авто, перевірити наявність обтяжень і отримати про це документ (все це можна зробити на онлайн сервісах), знімати арешт в судовому порядку визнаючи право власності на авто (за наявності документів і позовні вимоги остаточно формулюються після отримання документів, необхідних для позову), якщо цікавить допомога (вже не безкоштовна), звертайтесь

Аноним

добрий день!!! я купив авто на іноземний регистрації а тепер хазяїн требує щоб я йому авто повернув і маю вид нього доручення!!!! що я маю робити!!!

стягуйте з власника кошти, які йому сплатили свого часу, правда, якщо є хоча б розписка про це та можуть бути ускладнення по строках давності і тд.

Аноним

В мене суди вже 5 років. Перший в адмінці: визнання протиправними дій працівників міліції. Докази - витяги з державного реєстру обтяжень рухомого майна, де все чисто. Відмовили. Другий позов про визнання права власності - відмовили. Третій позов про визнання недійсним договору (є проста письмова форма про передачу валюти за конкретний автомобіль), що був укладений під впливом обману - відмова. Четвертий на завтра перше засідання, про визнання договору нікчемним з витікаючими наслідками. Всі суди проходили до апеляцій. Кому цікаво пишіть на talin@ukr.net, поділюсь досвідом. Визнання права власності на авто... не тіштеся, то всі рішення куплені у суддів. Фактично машину купляють в таких випадках двічі. Я відмовився і 5 років "розважаюсь" у судах.

Дивна постановка вимог, тому й відмовляють. Про "під впливом обману" ймовірно просто на словах обман доводили... не дивно, що відмова. Взагалі доводити обман справа в 99 випадках програшна. А гроші стягнути з продавця авто за підтвердженням передання валюти, чому не зробили? І наразі вже не можна визнати право власності на авто куплене за довіреністю, суди таки поставили крапку в цьому питанні ....

Оксана

Доброго вечора, ми купили авто по довероністі третіі ліцо у нас пішло конфіскація авто хазяїн взяв кредит у фізичний особи під триста тисячі грифень. На ньому було 15 авто і він утік. І нам сказали, що коли будуть всі авто тоді будуть вирішувати і нас мало попередити. Наданий час наша машина сидить у продажі в інтренеті вже у Білій Церкві а машина була конфіскована у Чернівецькій обл. І нас ніхто не повідомив. Вона заразь на другій регістрацій. Що нам робити?

вы юридически не купили автомобиль и вы не являетесь ее собственником , и вас в принципе никто не должен был о чем то предупреждать. единственно -идти в суд и признавать за собой право собственности , при наличии доказательства оплаты за автомобиль

Аноним

Я купив авто зняте з учота як ставить на учот вана в арешти за алименти як таке може буть

Все може "буть", потрібно було перевіряти до купівлі і тоді ж шукати юристів, а не зараз, коли вже "труба" і "торба".

При написании ответа используется разметка Markdown.