1339 дней назадburack96@mail.ru

ми з чоловіком жили майже три роки в громадянському шлюбі. дитина записана тільки на мене і я йду як мати одиночка. я розійшлася з ним буквально вчора і він грозиться шо помститься мені і забере дитину якщо не зараз то коли дитині буде три роки. дитині зараз 1 рік і 2 місяці. в свідоцтві дитини записано тільки побатькові. умови проживання в мене нормальні квмната ванна кухня. чоловік їздить ше в польщу на заробітки і фінансово він сильніше, але нащод виховання то ні.чи є гроші великим аргументом. я не пю не куру за дитиною дивлюся, я з нею постійно. що робити ,підкажіть!!

он ей никто, а если попытается просто увезти ребенка, то это похищение уголовно наказуемое преступление, но он может быть попытается установить отцовство через суд

burack96@mail.ru (автор вопроса)

а якщо він установить батьківство через суд, то тоді що?

тоді в нього будуть права і обов"язки батька. Участь у вихованні, побачення тощо...

Аноним

забрати він її не зможе!!!!в більшій мірі це тільки залякування

Аноним

в мене такаж ситуація,тількимиз батьком дитини не проживали разом,він грозитьця забрати дитину.Неже дійсно він це зможе зробити?

~= А Д В О К А Т =~

Біологічний батько має такі ж права на свою дитину, як і матір. І може ці права забезпечити в тому числі і через суд. Про це слід пам'ятати і не доводити ситуацію до того щоб дитина ставала заручником ваших непорозумінь. Не мудро це і в майбутньому обов'язково аукнеться зовсім не в ту сторону.

Тетяна

В мене така тоже сутуация вин не допомагает грошми обзивав мене и детей забирал детський гроши и бив меня з детьми а теперь угражает мени забрать дитей

Раиса

Ми не розписани але я вагитна вин мене бив и душив погрожуэ що коли народжу то дитя забере я боюсь разом вже не живемо

Аноним

Я проживала з батьком дитини майже 3 роки,і він записаний у свідоцтва...чи може він у мене забрати дитину?і як ми проживали то ніякої участі у вихованні дитини не брав...зараз дитині 2.3 рочки

Аноним

Що потрібно щоб відсудити у жінки дитину ?

Іван

Я хочу забрать сина бивша випивайе

Юрист Денис

Вам нужно подать иск в суд . И в судебном порядке решать вопрос.

~= А Д В О К А Т =~

Над Вашою "темою" потрібно попрацювати професійно і більше мати інформації, діалог більш конфіденційний ніж на відкритому форумі. Тому виберіть компетентного юриста з правої "синьої" колонки (клікніть на "синю" назву юриста) і зверніться на його персональну ел.пошту, отриману після перегляду його профілю.

Іван, якщо Ви є батьком дитини, батьківство Вами визнано, то Ви можете звернутись до органу опіки та піклування або до суду з вимогою визначити місце проживання дитини з Вами.Під час вирішення спору щодо місця проживання малолітньої дитини беруться до уваги ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов'язків, особиста прихильність дитини до кожного з них, вік дитини, стан її здоров'я та інші обставини, що мають істотне значення.Орган опіки та піклування або суд не можуть передати дитину для проживання з тим із батьків, хто не має самостійного доходу, зловживає спиртними напоями або наркотичними засобами, своєю аморальною поведінкою може зашкодити розвиткові дитини.

Марія

Я одинока мама з батьком дитини неперебувала в шлюбі,вже як 2роки розійшлися,инколи він помагає харчами і дуже рідко грошима,я непроти спілкуваня дитини з батьком і йому про це говорью,але він постійно погрожує що забере дитину якщо я почну будувати особисте життя,каже що я немаю права на особисте житя і постійно погрожує що забере дитину через суд,дитині 4споловиною роки

альона

чи можить чоловик забрать дитину якщо нерозписани

Альона реєстрація шлюбу не має значення, важливіше чи визнав чоловік своє батьківство відносно дитини. У батьків рівні права та обов'язки.

Аноним

якщо ви мати одиначка,то чоловіка у вас бути не може,навіть громадінського.

Почему это одинокая мать может выйти замуж, и от этого она не перестанет быть одинокой матерью, т.к. одинокой считается мать, которая воспитывает ребенка, и запись в свидетельстве о рождении ребенка об отце сделана со слов матери по ст.135 СКУ.

Аноним

якщо повторно вийшла заміж,то так! але якщо проживає з батьком дитини,ведуть спільне господарство,то на соціальну виплату як мати одиначка,жінка права не має.

~= А Д В О К А Т =~

А хто взнає, що вона проживає взагалі з кимось (це ж інтимне!) та тим більше хто може взнати, що він і є батько дитини, а не просто іноді чи навіть часто "в гості заходить співробітник по роботі обговорити плани на наступний робочий день"?

Аноним

Скажите пожалуйста может ли отец который не признавал ребёнка 2 года и не знает когда родился даже и в сведетельстве не записан, забрать у матери, попросил свидетельства фото, после того как я ему сказала что подам на алименты? Стоит переживать?

Аноним

Добрий дeнь.Скажіть будь ласка я хочу розлучитися із чоловіком з яким ми прожили 7років.У нас двоє дітeй 7років і 5міс.Чоловік мeнe бє.Я хочу розлучитися алe він мeні погрожує що забeрe дітeй,а мeнe кинe в псих лікарню.Я зараз в дeкрeтній відпустці.Працювала в лікарні мeдсeстрою.Я боюся що він любим способом забeрe дітeй

~= А Д В О К А Т =~

Вам треба вирішити що для вас важливіше: страх, доля дітей чи власна доля. Тоді все інше "прикладеться".

Доброго дня! Оформити розлучення можна у судовому порядку, в тому числі й визначити місце проживання дітей з Вами, стягнути аліменти на їх утримання.

Аноним

Якщо хлопець є громадянином Польщі а я українка і є вагітна ми з ним не є в шлюбі просто живем разом які шанси що він забере дитину в мене вразі чого?

Ернесто

Як забрати дитину собой за кордон? (як батько офісійно) -Дитина живе більше зі мною (батько) -Мама (не одружені) дитини іноді заберає дитину на 2 дні кожень тиждень -Я визу дитину в сад, пришколу, лікарню ...(мама дитини нікуди не ходить в садб , пришколу, лікарню ...) -Дитина зареєстрована у мене але прописана у неї в селі -Мама дитини зловживає спиртними напоями -Я іноземець и уже треба залешати україну але не хочу щоб дитини страждала біля неї

Аноним

ми з чоловіком жили пів року в громадянському шлюбі.ми розійшлися коли я була на 5 місяцв вагітності. дитина записана тільки на мене і я йду як мати одиночка, в свідоцтві дитина даже не записана на чоловіка. я не пю не куру за дитиною дивлюся, я з нею постійно. що робити ,підкажіть!!

Аноним

ми з чоловіком жили пів року в громадянському шлюбі.ми розійшлися коли я була на 5 місяцв вагітності. дитина записана тільки на мене і я йду як мати одиночка, в свідоцтві дитина даже не записана на чоловіка. я не пю не куру за дитиною дивлюся, я з нею постійно. що робити ,підкажіть чи може він забрати дитину

~= А Д В О К А Т =~

Зможе, він же біологічний батько...

При написании ответа используется разметка Markdown.