712 дней назадЕлена

Здравствуйте!У нас ребенок инвалид детства Ювенильный ревматоидный артрит,недавно перенесли операцию на тазобедренном суставе!Нам нужно средство передвижения машина,чтобы возить ребенка на консультации,реабилитацию и т.д. Скажите пожалуйста,если нам родственники из Германии хотят подарить машину,за разтаможку нам придется платить или просто ставим на учет на себя без зборов?

конечно платить

Елена (автор вопроса)

А как же это - согласно п. 3 Постанови Кабінету Міністрів України від 19 липня 2006 р. N 999 Київ “Про затвердження Порядку забезпечення інвалідів автомобілями”?

Постановление действует, но по нему решают вопрос "Главные управления социальной защиты" которые оформляют авто в качестве гуманитарной помощи. И как раз это авто потом дарить, продавать, передавать по доверенности третьим лицам - нельзя.

А если именно на ваше имя роздственники подарят в обычном порядке (минуя механизм указанного постановления КМ) - то надо платить полностью разтаможку.

А скажіть будь ласка невже у вас є така експертиза як в п.3 Постанови Кабінету Міністрів України від 19 липня 2006 р. N 999 Київ “Про затвердження Порядку забезпечення інвалідів автомобілями”.

Просто ви зверніть увагу - що автомобіль фактично призначає лікар. Лікар має з'ясувати наявність в інваліда медичних показань для забезпечення автомобілем і наявність або відсутність протипоказань до керування ним. Чи ви може мали щось інше на увазі?..

Я ніколи не зустрічав, щоб звичайним людям видавали по такій постанові автомобілі...

Неизвестный

Телефонуйте поспілкуємось по цьому питанню.

Вибачте не вказав дані.

Не звичайним людям, а супроводжуючим дитину-інваліда батькам чи іншим таким особам. При чому тут "звичайні" люди? Не про них же йдеться.

Елена (автор вопроса)

Спасибо!

При написании ответа используется разметка Markdown.