528 дней назадОльга

Доброго дня.Скажіть будь ласка,чи має право медсестра процедурного кабінету державного чи комунального медичного закладу відмовити хворому в виконанні призначень,які зроблено приватним лікарем ФОП?

Ольга (автор вопроса)

Які пільги має мати дитини 18,5 років (дитина навчається в університеті на контракті,є інвалідом ІІІ групи,не отримує стипендію),яка з народження виховує дитину одна,тобто має статус одинокої мами?При тому,що мати на данний час є приватним підприємцем і заробляє рівно стільки,щоб заплатити аренду приміщення та податки і немає більше ніяких додаткових заробітків.

Аноним

А откуда медсестра знает что это действительно назначение врача? что он имеет врачебный диплом? что препарат назначен соответственно диагнозу? не противопоказан больному? она (медсестра) не будет\не хочет отвечать за возможные последствия и не обязана. Варианты в вашем случае: частная медсестра или медсестра частного врача.

Доброго дня. Медсестра має право відмовити.

Стосовно іншого питання, то статус дитини має особа до 18 років, з приводу статуса одинокої матері, то це залежить від того, як зроблений актовий запис про народження дитини, чи записан батько дитини з Ваших слів, чи він визнавав своє батьківство. Зверніться до УТСЗН за місцем проживання, може Вам і призначать матеріальну допомогу, якщо будуть підстави.

Ольга (автор вопроса)

аноним,врач заверяет свою подпись печатью личной и несёт полную ответственность за поставленный диагноз,сделанные назначения.

Медсестра має виконувати ті обов"язки, які передбачені в посадовій інструкції, виконання іншої роботи від неї ніхто не має права вимагати.

Має право відмовити, але може й виконати - залежить від чарівності пропозиції.

При написании ответа используется разметка Markdown.