1505 дней назадОлександр

Вітаю вас. Чи може дитина віком 16 років проживати окремо від батьків, з повнолітньою людиною яка не є опікуном дитини? І які можуть бути дії батьків в цьому випадку?

Аноним

Мені 16 почті 17 чи можу я жити з повнолітнім хлопцем без дозволу мами?

Аноним

мені 16 чи можу я в такому віці піти з дому жити з коханою людиною ми чекаємо з ним на дитину але мене не відпускають батьки

Аноним

Чи можу я жити окрему від мами з татом якщо вони не розлучені а мені 13?

З 14 років можна обирати з ким з батьків мешкати, до 14 років, суд вирішує, повинен враховувати Вашу думку в Ваших інтересах.

Аноним

Нам по 16. Хотим жить вместе. У нее проблемы в семье, и она хочет переехать. Есть где жить. Обеспечивать себя полностью не можем. Родители мои не против помогать. Возможно ли нам переехать, и что для этого нужно? Спасибо.

Аноним

Нам по 16. Хотим жить вместе. У нее проблемы в семье, и она хочет переехать. Есть где жить. Обеспечивать себя полностью не можем. Родители мои не против помогать. Возможно ли нам переехать, и что для этого нужно? Спасибо.

Аноним

Чи можу жити я в 16 років окремо від батьків?

Аноним

Мені 16 років,моя сім'я до мене погано відноситься,обзивають,б'ють,я чуствую себе якоюсь жертвою,хочу перебратися жити до своєї 29_ти річної сестри ,батьки не дозволяють Чи можу я піти жити до сестри????

Аноним

Дівчині 16 років а ми не хочемо дітей а через суд хочемо піти що робити ?

Аноним

Мені 15 чи можна жити окремо від батьків з повнолітнцм хлопцем?

Доброго дня, не можна, тільки з одним із батьків, або з піклувальником.

Аноним

Мені 16,чи маю я право жити окремо,з повнолітнім хлопцем?

Аноним

Добрий день. Мені 17. Маю бажання заробляти кошти й мешкати окремо від батьків. Причиною є те, що хочу вступити до вишу і мені дуже некомфортно жити з батьками. Так як вони мені не можуть дати таку можливість і забороняють мені самостійно допомогти собі, то чи маю я право на самостійне проживання?

Аноним

Мені 17 років чи маю я право жити з повнолітнім хлопцем? Окремо від батьків

Аноним

Мені 18 чи можу я жити окремо , чі маю я право ?

Так, маєте право жити окремо, бо Ви вже досягли повноліття.

Аноним

Мені 16 буде осьо 17 чи можу я без згоди батьків з'їхати до хлопця

Аноним

Здравствуйте, моей девушки 16 лет она может у меня жить моими родителями

~= А Д В О К А Т =~

Не может без разрешения её и ваших родителей.

Аноним

Мені 15 хочу переїхати від токсичних батьків до хлопця, я маю на це право?

~= А Д В О К А Т =~

Без дозволу батьків не маєте до 18 років, а з дозволом маєте право навіть з 14 років, але лише жити в сім'ї родичів (не з "хлопцем"!). Вони вас вернуть офіційно та ще й зі скандалом. Вчіться домовлятись - це зажди "дешевше" у всіх відношеннях, ніж конфліктні способи. І чому так слабо з 15 ? Треба було з 12-ти чи ще раніше починати..., як в ісламських країнах... Ось будете сама матір'ю - тоді взнаєте "що це таке" - бунти дітей.

Аноним

Доброго дня, мені 16,меніі можна переїхати самій жити у квартиру з дозволу батьків?

Доброго дня. За погодження батьками Ваших вчинків - можна.

Аноним

Чому батьки сварять мене що я бачусь з хлопцем майже кожен день мені 17 а через 2 місяці мені 18

Вам потрібно відверто поговорити з батьками, можливо звернутись до психолога, найти з батьками спільну мову та компроміси.

Аноним

Добрий день,мені 16 я хочу жити окремо від батьків,чи маю я на це право?

~= А Д В О К А Т =~

Ні, до 18-ти. А з 16-ти - тільки з дозволу батьків і тільки у родичів (не "в хлопця" чи "у дівчини").

Аноним

Доброго вечора моєму сину 16 років майже 17.Він дуже сильно хоче ідти самостіно жити устроює скандали нам і робить феєрверги дома.Чи може він ідти отдельно жити так щоб я за него ненесла відповідальнісь. Чи можливо наторіально скласти такий договір

~= А Д В О К А Т =~

З 16 років повністю може, але лише з вашого дозволу. Договір теж можна скласти. Звертайтесь на ел.пошту з профілю за деталізацією та за текстом такого договору - над ним потрібно попрацювати юристу, адже це нестандартний документ.

Аноним

Мені 15 років, чи дозволяється мені гуляти до 22:00-23:00? Чи має право батько принижувати свою дитину при її друзях?

~= А Д В О К А Т =~

Час гуляння (і все інше) вирішують батьки до 18-ти років дитині, оскільки вони несуть відповідальність. Методи виховання - також. Але при цьому ніхто нікого не повинен принижувати, а діти зобов'язані бути слухняними також.

Аноним

Чи має мама право в 17р. забороняти бачитися з хлопцем?

Має право займатись Вашим вихованням до 18 років.

~= А Д В О К А Т =~

Але вихід є та в правовому полі - звертайтесь персонально.

Аноним

Доброго дня, мені 16 в мене є дитина і цивільний чоловік тобто в нас було весілля але ми не розписані, чоловікові 20, чи маємо ми право жити окремо від батьків?

Доброго дня. Маєте право, дозвіл на шлюб можна отримати у судовому порядку.

Стаття 35 ЦПК. Надання повної цивільної дієздатності

1.Повна цивільна дієздатність може бути надана фізичній особі, яка досягла шістнадцяти років і працює за трудовим договором, а також неповнолітній особі, яка записана матір'ю або батьком дитини.

2.Надання повної цивільної дієздатності провадиться за рішенням органу опіки та піклування за заявою заінтересованої особи за письмовою згодою батьків (усиновлювачів) або піклувальника, а у разі відсутності такої згоди повна цивільна дієздатність може бути надана за рішенням суду.

~= А Д В О К А Т =~

Не маєте права - поки не буде оформлено вам надання повної цивільної дієздатності за рішенням органу опіки та піклування за заявою заінтересованої особи за письмовою згодою батьків (усиновлювачів) або піклувальника, а у разі відсутності такої згоди повна цивільна дієздатність може бути надана за рішенням суду

Соня

Доброго дня! Мені 15 років чи можна мені жити з хлопцем повнолітнім! Тато не проти, А мама проти. Ми з ним вже все вирішили і тато не проти цього!

Доброго дня, Соня. Не можна, тільки після повноліття, або отримання повної цивільної дієздатності за рішенням органу опіки чи у судовому порядку з 16 років.

~= А Д В О К А Т =~

Так, до 16-ти років навіть суд не вирішить таке питання у вашу користь та ще й можуть притягнути до криміналу всіх, хто прийматиме участь у "розбещуванні неповнолітньої". Але якщо уговорите маму, то хіба лиш цей хлопець зможе жити у квартирі ваших батьків в якості "квартиранта" (до ваших 16-ти років, а потім можна по схемі "вагітність, суд і заміжжя" та виховувати нове покоління українців, нам суспільству так не вистарчає українців!).

При написании ответа используется разметка Markdown.