721 день назадЕлена

Якщо я подаю зустрічний позов про стягнення аліментів на утримання дитини, а позивачем є батько, чи сплачую я судовий збір? Оскільки в законі написано, що звільняються тільки позивачі, а я получається відповідач

п.5 ст.6 ЗУ "Про судовий збір" за подання зустрічних позовних заяв, а також заяв про вступ у справу третіх осіб із самостійними позовними вимогами судовий збір справляється на загальних підставах.

По зустрічному позову ви позивач, тому від сплати судового збору звільнені.

Аноним

стфия и иванна по разному понимают закон

нет исковых требований сбор не платите

есть требования тогда обязаны платить

По зустрічній позовній заяві, Ви є позивач, тому звільняєтесь від сплати судового збору.

При написании ответа используется разметка Markdown.