2437 дней назадВасиль

Добрий день! Норма статті 28 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», згідно якої граничний вік перебування в запасі військовозобов’язаних рядового складу становив 40 років діяла до внесення змін в даний Закон, а саме до 01.04.2014 року. Саме тому, згідно п.п. 4, п. 6, ст. 37 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» в 2010 році мене було виключено з військового обліку, про що є відповідні відмітки у військовому квитку (п. 34 «Исключен с воинского учета 03.01.2010 г. за достижением предельного возраста состояния в запасе») зроблені працівниками ОМВК. Починаючи з лютого 2017 року військомат постійно надсилає розпорядження-вимоги на роботу (я державний службовець) та мені особисто з вимогою поновлення на військовому обліку і проходження ВЛК. Розпорядження голови адміністрація про виклик та прибуття до військомату я зобов'язаний виконати. Сьогодні у військоматі вручили протокол і постанову про адмінправопорушення по ст. 210 ч.1 КУпАП. Як мені діяти далі? Позовну заяву в суд подавати про скасування постанови? Чи можете мені допомогти?

Аноним

Последнее сообщение опубликовано на правах рекламы. Если в ВВК хотят видеть мою учетную карточку в своей картотеке, пусть переносят из "виключених" в другую коробку - "действующие". Пусть радуются и увеличивают свои штаты. Для нищей страны воинский учет 45-60 летних - это дополнительная обуза, как чемодан без ручки - и нести неудобно и выбросить жена не дает. А будешь сопротивляться воинскому учету - посадят как сепаратиста за измену родине, а потом за ненадобностью обменяют в ДНР.

Аноним

Уважаемый Анатолий Николаевич, каково Ваше мнение по данной формулировке. Есть текст в решении ране указанного мною суда (Донецкий административный окружной суд) "Одже з набранням чинності зазначених змін ( ст.28 ЗУ "Про військовий обов'язок та військову службу " редакція 2014 года ) позивач буз зарахований в запас,незалежно від того чи перебував він на військовому обліку, оскільки не досяг 60-річного віку, а посилання позивача на статтю 58 Конституції України є не доцільним, оскільки в даному випадку відсутня зворотня дія в часі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" оскільки він поновлюється на військовому обліку з 2014 року , а не з 2009 , тобто після набрання законної сили змін до ст.28 ЗУ." Данной формулировкой сейчас пользуются все суды первой инстанции при решении административных и уголовных дел. ( судебный прецедент)
ОЧЕНЬ МУДРОЕ ИЗРЕЧЕНИЕ! ОТ НЕГО У МЕНЯ КИПЯТ МОЗГИ И ИЗ УШЕЙ ИДЕТ ДЫМ, А СУДЬЕ НИКТО НЕ ЗАДАЛ ВОПРОС: А ТЫ САМ ПОНЯЛ, ЧТО СКАЗАЛ? Интересно, как можно в 2018 поновити на обліку з 2014? Предприятие должно внести изменения в отчетные документы (списки на сверку) за предыдущие годы? ДЭБИЛИ,Б,,,,

Аноним

Время, вернись назад, ВВК требует.

Аноним

Вернее МВК

Аноним

Все? Тема закрыта? Все на учет?)))

Аноним

Этих пидаров,военкомов ипрокуроров надо убивать..только тогда будет СПРАВЕДЛИВОСТЬ.

~= А Д В О К А Т =~

Анархия также не доводит до добра. Нужно идти правовым путем и цивилизованно добиваться справедливости. А не "махать граблями".

Олександр

У мене схожа ситуація і ось суддя пише.

Статтею 32 Закону № 2232-XII у редакції, яка діяла на момент досягнення позивачем сорокарічного віку, було визначено, що військовозобовязані, які досягли граничного віку перебування в запасі, виключаються з військового обліку і переводяться у відставку. Запас військовозобовязаних згідно зі статтею 28 Закону №2232-XII у редакції, яка діяла на момент досягнення позивачем сорокарічного віку, поділявся на два розряди, що встановлювалися залежно від віку військовозобовязаних. Військовозобовязані, які перебували у запасі та мали військові звання рядового, сержантського і старшинського складу, поділялися на розряди за віком: 1) перший розряд - до 35 років; 2) другий розряд: рядовий склад - до 40 років; сержантський і старшинський склад: сержанти і старшини - до 45 років; прапорщики і мічмани - до 50 років. При цьому граничний вік перебування в запасі другого розряду був граничним віком перебування в запасі та у військовому резерві. У подальшому, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення проведення мобілізації" від 27.03.2014 року №1169-VII внесено зміни до ст. 28 Закону № 2232-XII та змінено граничний вік перебування в запасі другого розряду - до 50 років, а Законом України "Про внесення змін до статті 28 Закону України "Про військовий обовязок і військову службу" від 22.07.2014 року № 1604-VII до 60 років. Водночас, приписи Закону № 2232-XII про те, що граничний вік перебування в запасі другого розряду є граничним віком перебування в запасі та у військовому резерві, змін не зазнали. Тобто, з набранням чинності вказаних змін до Закону № 2232-XII позивач є таким, що підпадає під його дію як особа, яка не досягла встановленого законом граничного віку перебування у запасі військовозобовязаних другого розряду. Щодо посилань відповідача на приписи частини першої статті 58 Конституції України, суд зазначає наступне. У Рішенні від 09.02.1999 року №1-рп/99 (справа №1-7/99 про зворотну дію в часі законів та інших нормативно-правових актів) Конституційний Суд України дійшов висновку про те, що дію нормативно-правового акта в часі треба розуміти так, що вона починається з моменту набрання цим актом чинності і припиняється з втратою ним чинності, тобто до події, факту застосовується той закон або інший нормативно-правовий акт, під час дії якого вони настали або мали місце. Тобто, дія нормативно-правового акта в часі повязується із вступом його в силу і з моментом втрати ним юридичної сили. … На порядок дії нормативно-правового акта за колом осіб поширюється загальне правило: нормативно-правовий акт діє стосовно всіх осіб, які перебувають на території його дії і є субєктами відносин, на яких він розрахований. Коло осіб, на яких поширює свою дію той чи інший нормативно-правовий акт, може визначатися також за ознакою статі, віком, професійної приналежності (наприклад, військовослужбовці), станом здоровя. Так, у звязку із внесенням змін до Закону № 2232-XII було підвищено граничний вік перебування військовозобов`язаних у запасі...." https://opendatabot.ua/court/117443493-212ac66cf8ac9aac1695296e30bd77a6

Аноним

Якщо вас вже поставили повторно на облік,обманом або добровільно,то суди програетє,якщо нічого не підписували,то читайте рішення\постанова від 04.02.2020\справа766\10719\19.є ще подібні справи

Андрей

Привет все! Почитал... Интересно...

Андрей

По некоторым моментам есть нюансы. Если кому то интересна моя история....а она ну очень прикольная...могу выложить. Обменяемся мнениями....

При написании ответа используется разметка Markdown.