280 дней назадАноним

Мій кредит продано за договорм факторингу. Мене про зміну кредитора не повідомили. Про зміну я дізналася через 2 роки. Цих 2 роки кредит я сплачувала первинному кредитору. Новий кредитор нараховував штрафи і відсотки. Чи має право факторингова компанія на раховувати відсотки і штрафи за викупленим кредитом.

Права не має, але ж напевно буде намагатись. Все потрібно щепетильно з'ясовувати "по крупицям" доводити документально. Якщо цікавить юридичний супровід такої процедури - звертайтесь безпосередньо на e-mail: advocate-s@i.ua або на САЙТ.

Отримайте довідку про відсутність зобов'язань від первинного кредитора та спіть спокійно.

Але "продавши" борг колекторам "первинний кредитор" навряд чи дасть таку довідку. Воно йому потрібно?? Просто не дасть і все.

Тоді треба зберігати квитанції про сплату, а старому та новому кредиторам скерувати запити. Дєлов то)

Уважно читаємо ст.516-517, Главу 73 ЦКУ.

Блог «Антиколлектор в Украине»Вебинары для заемщиковГруппа ВКПаблик ФБКанал YouTube

При написании ответа используется разметка Markdown.