4104 дня назадАноним

Здравствуйте ! Такой вопрос: Как сотрудники милиции правильно должны передавать повестку к следователю . И имеют ли они право после моей подписи забрать её и не отдавть мне ??

на повестке Вы должны расписаться и одна половина остается Вам, а другая (с Вашей подписью) забирается.

"Как сотрудники милиции правильно должны передавать повестку к следователю" этот вопрос не совсем понятен, разъясните

Аноним

Я имел ввиду , что должно быть указано в повестке в первую очередь . И в случае отсутствии каких конкретных пунктов в самой повестке я имею полное право проигнорировать её. Еще если человек не может подписать повестку по причине отсутствия его по адресу , то может это сделать член семьи ? Заранее спасибо за ответ !

Юрій

Стаття 135.КпкУ Порядок здійснення виклику в кримінальному провадженні

  1. Особа викликається до слідчого, прокурора, слідчого судді, суду шляхом вручення повістки про виклик, надіслання її поштою, електронною поштою чи факсимільним зв'язком, здійснення виклику по телефону або телеграмою.

  2. У разі тимчасової відсутності особи за місцем проживання повістка для передачі їй вручається під розписку дорослому члену сім’ї особи чи іншій особі, яка з нею проживає, житлово-експлуатаційній організації за місцем проживання особи або адміністрації за місцем її роботи.

  3. Особа, що перебуває під вартою, викликається через адміністрацію місця ув’язнення.

  4. Повістка про виклик неповнолітньої особи, як правило, вручається її батьку, матері, усиновлювачу або законному представнику. Інший порядок вручення повістки допускається лише у випадку, якщо це обумовлюється обставинами кримінального провадження.

  5. Повістка про виклик обмежено дієздатної особи вручається її піклувальнику.

  6. Повістка про виклик вручається особі працівником органу зв’язку, працівником правоохоронного органу, слідчим, прокурором, а також секретарем судового засідання, якщо таке вручення здійснюється в приміщенні суду.

  7. Повістка про виклик особи, яка проживає за кордоном, вручається згідно з міжнародним договором про правову допомогу, згода на обов’язковість якого надана Верховною Радою України, а за відсутності такого - за допомогою дипломатичного (консульського) представництва.

  8. Особа має отримати повістку про виклик або бути повідомленою про нього іншим шляхом не пізніше ніж за три дні до дня, коли вона зобов’язана прибути за викликом. У випадку встановлення цим Кодексом строків здійснення процесуальних дій, які не дозволяють здійснити виклик у зазначений строк, особа має отримати повістку про виклик або бути повідомленою про нього іншим шляхом якнайшвидше, але в будь-якому разі з наданням їй необхідного часу для підготовки та прибуття за викликом.

При написании ответа используется разметка Markdown.