2058 дней назадАноним

Доброго дня! Прошу Вашої консультації по такому питанню: чоловік взяв в банку кредит, не повідомивши про це дружину. Кредит він не сплачував і через певний час дружина отримала листа від колекторської компанії з вимогою сплатити борг. В іншому випадку справу передадуть до суду і стягненням боргу буде займатися виконавча служба. Чоловік і дружина прописані в різних місцях, але проживають разом в квартирі, що належить матері дружини. Цю ж адресу чоловік вказав при отриманні кредиту. Чи має право виконавча служба конфісковувати майно в квартирі, де фактично проживає чоловік, хоча вона йому не належить і він там не зареєстрований? Дякую.

Аноним

Так. А ви в свою чергу через суд будете доводити, що майно йому не належить

Юридическая помощь

По-перше, банк не має права вимагати від вас погашення боргу чоловіка, якщо ви не були його поручителем. По-друге майно яке не є власністю вашого чоловіка не може бути конфісковане.

Аноним (автор вопроса)

Дякую за швидку відповідь. Лист прийшов на ім"я чоловіка, просто дружина його перша прочитала. Дружина боїться, що виконавча служба прийде до них додому і буде забирати якесь майно, бо ж фактично чоловік там теж проживає, це підтвердять сусіди.

Юридическая помощь

Виконавча служба не може просто прийти і забрати майно я ке знаходиться в квартирі, адже це майно може не належати чоловікові, а будь-кому хто проживає з ним спільно. Тоді це вже буде злочин проти власності.

Аноним

виконавча служба має право прийти і описати майно, яке може бути власністю боржника, а той, хто вважає, що це майно належить йому, в судовому порядку виключає майно з акту опису й арешту. Такі дії ДВС не кваліфікуються, як злочин проти власності. Такий спосіб погашення заборгованості міститься у Законі України "Про виконавче провадження".

Аноним (автор вопроса)

Зрозуміло, дякую.

Аноним

Доброго дня мій батько набрав кредити у 3 банках,і помер з матір,ю вони в розводі осталось 3 дочки одна інвалід дитинства,на нього оформлена земля та склад,як нам не платити кредит

Потрібно задати декілька питань та вивчити документи і можна знайти вихід. Якщо цікавить якісний та корисний юридичний супровід по вказаному питанню та оскільки може фігурувати конфіденційна інформація - звертайтесь безпосередньо на e-mail: advocate-s@i.ua або на САЙТ.

Аноним

Доброго дня.Прошу вашої консультації,5 років років тому мій колишній чоловік взяв кредит без мого відома,вказавши мою адресу і мій ном.тел.на той час я зним не жила і були подані документи на розлученя,а через 5 років дзвонять до мене і вимагають щоб я платила за нього борг так як я була ще його дружиною

Потрібно задати декілька питань та вивчити документи і можна знайти вихід. Тому оберіть юриста/адвоката з правої колонки та зверніться персонально - вам підготують грамотні необхідні звернення щоб все закінчилось позитивно. При цьому (клікнувши на «синій» текст імені юриста/адвоката) ви можете ознайомитись з рівнем кваліфікації конкретного фахівця, його іншими персональними даними, які він добровільно надав сайту, щоб допомогти вам здійснити правильний вибір та не потрапити на недосвідченого чи шахрая. Варто скористатись такою можливістю щоб отримувати якісну та корисну роботу!

Аноним

Доброго дня мій чоловвк без мого відома взяв на моє імя і мої документи кредит і харез з мене вимагають поверненя боргу ми з ним не проживаємо і подані документи на розлучення я ніде не працюю так як знаходжусь в декретній відпустці що мені робити

Рекомендації написано вище.

Марія

Чоловік взяв кредит п'ять років тому 300грн і забув про те що взяв ,наросли проценти в розмірі 52,000грн ми тоді ще не були в шлюб,і про кредит я дізналася лише тепер ,до мене звонять вимагають сплати так як я його дружина, чи мають право вимагати з мене??? Адже кредитні гроші він не потратив на сім'ю тому що ми тоді ще немали ніяких стосунків

Любов

Чист можу я подати в суд на свого чоловіка,який набрав кредитів у різних банках на суму 200 тис грн - без застави, ніде не працює, стоїть на обліку в психдиспансері! Хочу,щоб його поставили на обліку в банках і більше не давали кредитів, так як він не платоспроможний і неадекватно розуміє це..

Обдурена

Чоловік взяв участь у програмі кредитування Куб від ПриватБанку ( на розвиток свого бізнесу. ТОВ). Не погасив. Суд подав на нього в суд і рішення прийнято на користь банку. Чоловік ніде не працює, не є підприємцем. Дружина дізналася про кредит в процесі судової тяганини. Повернути нема можливості, бо сума складає близько 250 000 грн. Майна у чоловіка немає. Дружина- власник будинку ( куплений у шлюбі за кошти батьків дружини, але документально це підтвердити не можливо). Є троє спільних малолітніх дітей. Як дружині захистити свої права і права дітей? Як не залишитися без даху над головою?

Аноним Ната

в мене таке питання. Як убезпечити себе від того,щоб мене хтось із знайомих не вказував поручителем? тому що були такі випадки,коли дзвонили з банку до мене і просили передаті особі,що вона не погасила і протермінувала кредит. Питтаю-чому дзвоните до мене, у відповідь - ви вказані поручителем. Як я можу бути поручителем.коли мене згоди ніхто не питав. Як діяти в таких випадках. Нема гарантії,що якісь знайомі не понабирають кредитів і не вкажуть мене поручителем без моєї згоди.

без подписанного вами собственноручно договора поручительства с банком - вы никакой не поручитель.

Аноним Володимир.

Жінка взяла споживчий кредит в банку без мого відома три місяці тому під 100% річних. Грошей несплачує, що робити. Я взнав про кредит випадково з листа з банку. Як розірвати кредитний договір, чи може постраждати спільна квартира?

Володимир, Ви не відповідаєте за боргові зобов'язання жінки. Розірвати договір можливо за умовами, які в ньому визначені, можливо у судовому порядку. Щодо спільної квартири, якщо стане питання про накладення стягнення на майно, то спочатку визначається доля, а потім на долю, яка належить жінці може бути накладений арешт та звернути стягнення. Як варіант, Ви можете переоформити квартиру за договором купівлі-продажу, або дарування, або оформити шлюбний договір в якому визначити правовий режим майна подружжя.

Ви "не відповідаєте", але ви "відповісте" долею, яка належить жінці та на яку може бути накладений арешт та звернено стягнення. Тобто по практичній суті - ви відповісте "по повній", оскільки розраховували жити з власною дружиною у тій спільній квартирі, а не з підселеними новими власниками, які можуть придбати долю дружини на аукціоні за безцінь (особливо наприклад переселенці зі сходу) та почати виживати жильця, що ще залишився жити там (тобто вас).

якщо дружина є співвласником квартири, може бути проблема... Зустрічала судову практику, згідно якої договори навіть визнавали недійсними через відсутність згоди іншого з подружжя, якщо це несе додаткове фінансове навантаження на сім*ю і тд. Але від теорій чи поодиноких рішень судів з позитивною практикою і до реальності у Вашому випадку - треба дивитись документи по кредиту і всі конретно Ваші обставини

Аноним

Допоможіть і мені роз'яснити ,якщо взято онлайн кредит(дружиною)чи буде нести відповідальність законний чоловік?

Не буде нести відповідальність, якщо кошти використовувались не в інтересах сім'ї, дружина сама відповідатиме за свої боргові зобов'язання.

Олена

Шановні позичальники!

Ви в будь-яких фінансових труднощах? Ви хочете розпочати власний бізнес? Ця кредитна компанія була створена правозахисними організаціями у всьому світі з єдиною метою - допомагати бідним та людям у фінансових труднощах життя. Якщо ви хочете подати заявку на отримання кредиту, зв'яжіться з нами за адресою електронної пошти elenanino0007@gmail.com

Ім'я: Потрібна сума кредиту: Тривалість кредиту: Номер мобільного:

Спасибі, і благослови Ти Бог ДОВІДКА Олена

Євгенія.чоловік взяв кредит,помер не виплативши.з чоловіком не проживала останні 18 років,але не розлучені.отримала через пів року його частку з спільної кв.про борг не знала .зараз йдуть погрозливі листи.,як бути?

Євгенія.чоловік взяв кредит,помер не виплативши.з чоловіком не проживала останні 18 років,але не розлучені.отримала через пів року його частку з спільної кв.про борг не знала .зараз йдуть погрозливі листи.,як бути?

Аноним

3 роки назад розлучилась з чоловіком, звонять з різних банків за його кредити спочатку просили передать йому, а тепер говорять якщо ви ще перебували в шлюбі коли він брав кредит маєте платити, я нічого не знала за них і ніде нічого не підписувала.

Аноним

3 роки назад розлучилась з чоловіком, звонять з різних банків за його кредити спочатку просили передать йому, а тепер говорять якщо ви ще перебували в шлюбі коли він брав кредит маєте платити, я нічого не знала за них і ніде нічого не підписувала. Що мені робити, як доказати що я дійсно не маю до них відношення? Прицьому в нього заборгованність по аліментах.

Анонім

Співмешканець взяв онлайн кредит на моє ім'я без моєї згоди, причому не один. Сказали що приїдуть колектори і заберуть житло, яке мені не належить, а просто прописана

Аноним

Добрий день.Чоловік взяв кредит про який я не знала.Він помер,але офіційно ми вже розлучені.Тепер приходять листи по моєму адресу,щоб оплачувати борги.Чи маю я його сплачувати?

Аноним

Добрий день, колишній чоловік взяв кредит, і не платить. До мене телефонують постійно. Його мати платить потроху цей кредит. Мати хоче закрити кредит, в банку сказали що потрібно чоловіка, а він не хоче нічого для цього робити. Чи можна якось взнати суму погашення, чому в банку не надають інформації? Як взнати суму до повного погашення

Можна зовсім радикально вирішити дане питання. Але над вашою "темою" потрібно попрацювати професійно і більше мати інформації, діалог більш конфіденційний ніж на відкритому форумі. Тому виберіть компетентного юриста з правої "синьої" колонки (клікніть на "синю" назву юриста) і зверніться на його персональну ел.пошту, отриману після перегляду його профілю.

При написании ответа используется разметка Markdown.