1691 день назадАноним

Доброго дня! Прошу Вашої консультації по такому питанню: чоловік взяв в банку кредит, не повідомивши про це дружину. Кредит він не сплачував і через певний час дружина отримала листа від колекторської компанії з вимогою сплатити борг. В іншому випадку справу передадуть до суду і стягненням боргу буде займатися виконавча служба. Чоловік і дружина прописані в різних місцях, але проживають разом в квартирі, що належить матері дружини. Цю ж адресу чоловік вказав при отриманні кредиту. Чи має право виконавча служба конфісковувати майно в квартирі, де фактично проживає чоловік, хоча вона йому не належить і він там не зареєстрований? Дякую.

Аноним

Так. А ви в свою чергу через суд будете доводити, що майно йому не належить

Юридическая помощь

По-перше, банк не має права вимагати від вас погашення боргу чоловіка, якщо ви не були його поручителем. По-друге майно яке не є власністю вашого чоловіка не може бути конфісковане.

Аноним (автор вопроса)

Дякую за швидку відповідь. Лист прийшов на ім"я чоловіка, просто дружина його перша прочитала. Дружина боїться, що виконавча служба прийде до них додому і буде забирати якесь майно, бо ж фактично чоловік там теж проживає, це підтвердять сусіди.

Юридическая помощь

Виконавча служба не може просто прийти і забрати майно я ке знаходиться в квартирі, адже це майно може не належати чоловікові, а будь-кому хто проживає з ним спільно. Тоді це вже буде злочин проти власності.

Аноним

виконавча служба має право прийти і описати майно, яке може бути власністю боржника, а той, хто вважає, що це майно належить йому, в судовому порядку виключає майно з акту опису й арешту. Такі дії ДВС не кваліфікуються, як злочин проти власності. Такий спосіб погашення заборгованості міститься у Законі України "Про виконавче провадження".

Аноним (автор вопроса)

Зрозуміло, дякую.

Аноним

Доброго дня мій батько набрав кредити у 3 банках,і помер з матір,ю вони в розводі осталось 3 дочки одна інвалід дитинства,на нього оформлена земля та склад,як нам не платити кредит

Потрібно задати декілька питань та вивчити документи і можна знайти вихід. Якщо цікавить якісний та корисний юридичний супровід по вказаному питанню та оскільки може фігурувати конфіденційна інформація - звертайтесь безпосередньо на e-mail: advocate-s@i.ua або на САЙТ.

Аноним

Доброго дня.Прошу вашої консультації,5 років років тому мій колишній чоловік взяв кредит без мого відома,вказавши мою адресу і мій ном.тел.на той час я зним не жила і були подані документи на розлученя,а через 5 років дзвонять до мене і вимагають щоб я платила за нього борг так як я була ще його дружиною

Потрібно задати декілька питань та вивчити документи і можна знайти вихід. Тому оберіть юриста/адвоката з правої колонки та зверніться персонально - вам підготують грамотні необхідні звернення щоб все закінчилось позитивно. При цьому (клікнувши на «синій» текст імені юриста/адвоката) ви можете ознайомитись з рівнем кваліфікації конкретного фахівця, його іншими персональними даними, які він добровільно надав сайту, щоб допомогти вам здійснити правильний вибір та не потрапити на недосвідченого чи шахрая. Варто скористатись такою можливістю щоб отримувати якісну та корисну роботу!

При написании ответа используется разметка Markdown.