3822 дня назадЯна

Ми є 3 власниками квартири. 1 власники у 2006 році взяли кредит і заклали 1\2 частину квартири. Потім квартиру продали у 2010 році. ми її купили у 2011 у других власників, витяг з державного реєстру є. представники Приватбанку вибивали наші двері і ломились в квартиру принесли лист з нагадуванням про борг у розмірі 40 тис.грн. на імя першого власника квартири, погрожують продати 1\2 частину квартири. Підкажіть, будь-ласка що роботи.

Обращаться в суд, прокуратуру, действия банка не правомерны, т.к. Вы не отвечаете по чужим долгам, что же касается части квартиры, для обращения на нее взыскания должно быть решение суда, и смотрите ст.366 ГКУ

Двери выбили? в квартиру зашли? Если да - пишите заявление. Если бы квартира была в залоге или аресте - Вы бы не смогли ее купить и оформить. К тому же, если у Вас есть свидетели происходящему - можно натянуть" на вымогательство. Также, в первую очередь, пусть сотрудники приват банка в письменной форме предоставят Вам их требования... Скорее тут бывшим владельцам квартиры удалось продать эту недвижимость незаконно.

В чем незаконность, половину же квартиры продали, если сделка нотариально оформлена проблем быть не должно.

Яна

Подскажите, пожалуйста, можно ли взять кредит под залог 1/2 однокомнатной квартиры

можна, якщо: 1. банку підійде такий варіант 2. Ви є власником цієї 1/2

Яна (автор вопроса)

1/2 лчастина квартири належала матері, вона її віддала під заставу, а інша 1/2 належить її синові, якому на момент взяття кредиту виповнилось 2 роки. Чи законною є ця застава, тим паче, що квартира однокімнатна? Строк погашення кредиту 2009 рік, а ми купили квартиру у 2011 році. Чи можна посилатись на просрочення часу позивної давності?

Сроки давности три года с момента окончания кредитного договора, при оформлении кредита необходимо было согласие органа опеки, в данном случае можно найти основания для признания кредитного договора недействительным.

Яна

Вияснили повну інформацію. 1 власник квартири взяв споживчий кредит у 2006 і купив компютер, вказав в кредитному договорі, що внього є квартира. Через 7 років Привабанк подав до суду і у квітні місяці 2013 отримав рішення суду про стягнення 35 тис.грн. У звязку з тим, що на момент взяття кредиту влсник був прописаний у нашій квартирі, то прийшли вибивати двері нам. Ми зустрілись з представниками банку, вони сказали, що претензій до нас не мають, проте виконавча служба могла вже накласти арешт на наше майно. підкажіть, будь ласка чи це можливо? І що ми можемо зробити , щоб не допустити цієї ситуації?

При написании ответа используется разметка Markdown.