3934 дня назадАноним

Какую выплату алиментов назначают человеку, который нигде не работает и не стоит на учете биржи труда?

Алименты могут назначить и в процентном соотношении от всех доходов (обычно 25% на одного ребенка) и в твердой денежной сумме. Это зависит от того, что будет просить истец. В любом случае алименты не могут быть меньше 30% от прожиточного минимума на ребенка определенного возраста

Максим

Знаю по себе данную ситуацию - назначают % назначенный судом от средней заработной платы по региону, в котором проживает плательщик алиментов.

Аноним

Может суд засудить на два года условно,за долг по алиментам?

Стаття 164. Ухилення від сплати аліментів на утримання дітей

 1. Злісне ухилення  від  сплати  встановлених  рішенням  суду

коштів на утримання дітей (аліментів), а також злісне ухилення батьків від утримання неповнолітніх або непрацездатних дітей, що перебувають на їх утриманні, -

 карається   штрафом  від  ста  до  двохсот  неоподатковуваних

мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до ста двадцяти годин або виправними роботами на строк до одного року, або обмеженням волі на строк до двох років.

 2. Те саме діяння,  вчинене особою, раніше судимою за злочин,

передбачений цією статтею, -

 карається  громадськими роботами на строк від ста двадцяти до

двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк від двох до трьох років.

 Примітка.  У  статтях  164  і  165  цього Кодексу під злісним

ухиленням від сплати коштів на утримання дітей (аліментів) або на утримання непрацездатних батьків слід розуміти будь-які діяння боржника, спрямовані на невиконання рішення суду (приховування доходів, зміну місця проживання чи місця роботи без повідомлення державного виконавця тощо), які призвели до виникнення заборгованості із сплати таких коштів у розмірі, що сукупно складають суму виплат за шість місяців відповідних платежів. { Стаття 164 із змінами, внесеними згідно із Законами N 2456-IV ( 2456-15 ) від 03.03.2005, N 270-VI ( 270-17 ) від 15.04.2008, N 2677-VI ( 2677-17 ) від 04.11.2010 }

Ольга prosto-alimenty.com

Здравствуйте. Может, но как показывает практика при первичном нарушении применяется наказание в виде общественно полезных работ.

Детальнее в видео - https://www.youtube.com/watch?v=uLMmF0SF7Fc

При написании ответа используется разметка Markdown.