1102 дня назадАноним

мені 17років хочу відмовитсь від батьків так як з їхньої сторони чую лише образи та погрози вигнали мене з дому як що можна від них відмовитись то як згоден навіть на дитбудинок або інтернат що для цього потрібно??

відвідати дитбудинок хоча б для огляду умов і ознайомлення з порядком, після чого у Вас відбудеться переоцінка цінностей...

Аноним

Які потрібні документи щоб відмовитись від обов'язків матері?

Аноним

Добрий день в мене склалася така ситуацiя моя мати подала мене на алiменти менi 30 рокiв ми з нею не спiлкуэмося вже 7 рокiв жiнка забезпечена будинком боргiв не маэ пенсiю маэ ходить.Чи можу я вiдмовитися юридично вiд мами.Життя було дуже важко я в 10 рокiв вже торгувала чим могла на ринку щоб було що iсти.

отказаться не можете . нужно готовить возражения против иска. если ничего не делать будете платить.......

PAnas

Добрый день, мне почти 17. Какие документы стоит подготовить для отказа от родителей, при условии, что есть семья, готова стать опекунами? Ибо у меня в семье ущемление прав ребенка+ моральное и физическое насилие. Боюсь, что если тут и останусь, будет только хуже.

Аноним

Які потрібні документи щоб відмовитися від батьків.Мені 12 років.

Нельзя отказаться от родителей, обратитесь в органы опеки и попечительства, нужно понимать, что если родителей лишат родительских прав, то Вашим опекуном будет кто-то из родственников, или в детдом отправят.

Аноним

А позбавлення батьківства іде через суд????

Так, тільки через суд.

Аноним

Дякую.За допомогу

При написании ответа используется разметка Markdown.