1705 дней назадАноним

мені 17років хочу відмовитсь від батьків так як з їхньої сторони чую лише образи та погрози вигнали мене з дому як що можна від них відмовитись то як згоден навіть на дитбудинок або інтернат що для цього потрібно??

Аноним

Дурдом

Аноним

Просто,щоб підтримати чи зазистити дитину,чи щось порадити ці "дибіли"постійно страшать їх інтернатом.Діти буваж покінчують життя самогубством,бо виходу з ситуації не бачать,або їм смерть заподіюють власні ж батьки.Дітям фактично немає куди звернутись.За кордоно на таку проблему звертають не так увагу як в нас і тільки за словесне насилля там можна понести покарання...

~= А Д В О К А Т =~

В лісі вовченятам виживати ще складніше, але вони ж не жаліються... Або вирощують зуби і відбиваються, або не витримують природного відбору. Або доля не щаслива. Щось схоже у циган, виживають сильніші. Це жорсто, але таке життя. А частково "інтернат" настигає людину згодом (тюрма, армія, гуртожиток під час навчання, трудовий колектив тощо). Якщо не виростив "зуби", або генетично їх немає - перспектива незавидна, на жаль.

Аноним

Як можна відмовитись від батька?

Не можна відмовитись від батьків.

При написании ответа используется разметка Markdown.