1713 дней назадВіра

Чотири місяця назад я пішла працювати в хлібний магазин продавцем .Спочатку все було добре,колектив дівчат привітливий працювали три дні через три по два продавця на зміну плюс адміністратор виходила на пару годин в день.Протилежна зміна моій дуже добре ладять з адміністратором тому що є подругами,але подругами в кавичках по тій причині що за спиною вони свою подругу (адміністратора) ображають по різному,увагу я на це старалась не звертати!Через два місяця при ревізії вилізла недоостача в тисячу гривень ,всі ми само собою дуже спереживались думали де і як могли обрахуватись але наш адміністрато домовилась з бугалтером з головного офісу що ми постараемось владнати наші справи всіма зусилями .Через місяць ми повторили ревізію і все налагодилося,та не надовго!Ще через місяць ми зробили знову ревізію і тут вилізло взагалі 5200 грн недостачі.неповіривши в таку суму ми знову переробили ревізію тому що подумали що щось тай пропустили магазин невеличкий але крім хліба там ще продаеться печиво ,тістечка та різна гаряча випічка ,це мережа магазинів схожих таких є в багатьох містах по Львівській області...Одже перевіривши все сума недостачі не змінилася і так як на таку велику суму за місяць часу обрахуватись тяжко,вирішили що гроші хтось вкрав!!!Так як за руку ніхто нікого не зловив почалися різні підозри і в основному на мене ,тому що я прийшла останняУ Львові з головного офісу сказали нашому адміністратору щоб вона приглянулася до мене ,я само собою захищалась і казала що це не я і я б такого не зробилаб мені не потрібні були ті гроші і саму себе я підставляти не стала б ,але слухати мене ніхто нехоче бо так простіше,інших дівчат підозрювати не будуть це і так зрозуміло вище я вже пояснила чому !!!От така в мене проблема і спорчена моя репутаця а про нерви зїджені я вже мовчу.підскажіть хоч щось ,Що можна зробити поки ще не пізно?!

~= А Д В О К А Т =~

Вас не можуть (не мають права) обвинувачувати без доказів. Наберіться сил довести свою невиновність. Заявіть, що звернетесь до поліції з власною заявою про крадіжку. Ще можна найняти приватного детектива - щоб вияснити, можливо вийде. Ще можна сказати, що хто найбільше на вас вказує - той і є скоріш за все прихований злодій, придивіться, визначіть цю особу та теж маєте право виказувати свої підозри (але не путайте з безпідставним звинуваченням!). Підозрювати має право кожен не переходячи межі, але краще знайти докази щоб передчасно не відлякати або не зіпсувати відносини, якщо не підтвердиться. Якщо зумієте терпеливо пережити таку напасть - будете мати авторитет пізніше, адже якось потрібно його завойовувати "новенькій". Можете дійсно звернутись з заявою в поліцію (це не гарантія, що допоможе, але можете мати нагоду познайомитись з поліцейськими - може вас захистять від напасті, якщо ви ініціативна людина). Аналогічно можете з цим же звернутись в прокуратуру (це буде "ще одна спроба") - ви зворушливо проникливо розповідаєте, можливо знайдете захисника для своїх інтересів серед людей із правоохоронців. Вони, якщо забажають, знайдуть як вам допомогти реально. Загальне правило про те, що кращий захист це напад переважно діє.

Аноним

Добрий вечір скажіть будь ласка в нас на роботі пропали гроші з гаманця і підозрювали одну людину потім іншу а сьогодні прийшла до мене на роботу і сказала що я забрала.Я її відповіла що я нічого не брала моя совісь чиста я навіть готова піти здати Днк.Що мені робити.дякую.

Аноним

Добрий вечір скажіть будь ласка в нас на роботі пропали гроші з гаманця і підозрювали одну людину потім іншу а сьогодні прийшла до мене на роботу і сказала що я забрала.Я її відповіла що я нічого не брала моя совісь чиста я навіть готова піти здати Днк.Що мені робити.дякую. Може звернутися до адвоката і все йому розповісти і подати в суд на них за моральний ущерб що вони мене звинувачують.

Аноним

Мене звинувачують у крадіжці якої я не робила.До Адвоката звернутися чи що робити за наклеп.І чи можна подати на них у суд на моральний ущерб що мене осквернили.дякую відпішіть.

Доброго вечора. Хто до Вас пред"являє звинувачення та чим це підтверджується? Щоб звертатись до суду треба мати докази та обґрунтувати заявлені позовні вимоги, а також сплатити судовий збір за вимогу про стягнення моральної шкоди у розмірі 1,5% від заявленої суми, але не менше 2102 грн.

~= А Д В О К А Т =~

Ще вище все детально описано. Прочитайте.

Аноним

Доброго вечора, хочу вашої поради. Сьогодні до мене на роботу приїхали працівники поліції і повідомили мені що я поцупила товар в магазині, звісно я цього не вчиняла. Вони надали мені фото з камер спостереження, де продавець вказав на мене, на цьому фото була не я. Хотіла б взнати чи можу я написати заяву за наклеп на цього продавця?

Аноним

Можете и должны.

~= А Д В О К А Т =~

Відповідальності саме за наклеп немає - це має бути інше визначення...

Аноним

Доброго дня! Я працюю 2 роки в магазині прийшла Нова людина зробили переоблік! Через тиждень виявили нестачі декілька позицій хоч на 7 днів заступила я ..але один день мене підміняли.Хто винен в недостачі ? Робили переоблік у трьох..можливо не вірно записали чи як це?

Аноним

Вы хотите чтобы мы проверили верно записали или нет?

При написании ответа используется разметка Markdown.