1925 дней назадДіма

Скажіть будь-ласка. Чи може моя колишня жінка зареєструвати дитину на моє ім'я без моєі згоди? якщо ми розвелися через закс , і вона сказала що немає дитини і відказалась від мого прізвища, а узяла собі своє дівоче на зат. Чи може вона записати дитину на мене, і подати на елементи?

Може, якщо дитина народжена на протязі 10 місяців після розірвання шлюбу. Ч. 2 ст.122 СК України: дитина, яка народжена до спливу десяти місяців після припинення шлюбу або визнання його недійсним, походить від подружжя.

Ольга prosto-alimenty.com

И соответственно может в дальнейшем подать на алименты.

При написании ответа используется разметка Markdown.