94 дня назадОлег

В завещание вписана женщина которая проживала с отцом в неофициальном браке.Может ли родной сын оспорить завещание,и какую то часть отсудить себе?Заранее спасибо!

Может, если есть аргументы. А если нет аргументов, то также может, но бесперспективно.

Аноним

Если сын пенсионер. инвалид или несовершеннолетний - может, В другом случае поспоррить может. но не получится. А откуда сын знает о завещании?

Практически оспорить не реально...

можна оскаржувати З підстав пердбачених в ЦК ...(тиск на заповідача в момент написання заповіту, неусвідомлював свої дії-був пяний.під наркотиками....інші)...

ви як син можливо можете мати право на обов!язкову частку при спадкуванні І тоді не залежно від заповіту матимете право на половину спадкового майна яке в ви мали право успадкувати по закону.....

Стаття 1241. Право на обов'язкову частку у спадщині

  1. Малолітні, неповнолітні, повнолітні непрацездатні діти спадкодавця, непрацездатна вдова (вдівець) та непрацездатні батьки спадкують, незалежно від змісту заповіту, половину частки, яка належала б кожному з них у разі спадкування за законом (обов'язкова частка).

При написании ответа используется разметка Markdown.