7 дней назадБогдан

Доброго вечора. Підкажіть будьласка, я став власником квартири через даровизну. В квартирі приписані баба, дідо і батько,чи можу я виселити батька з кварти і приписати в селі (де приписаний я)бо він не проживає в ній більше ніж рік часу. Проживає батько в селі а я в своій квартирі?

Можете выселить в судебном порядке, обращайтесь приготовлю исковое заявление

так, можете відповідно до ч.2 ст. 405 ЦКУ....попередньо вам потрібно взяти довідку про зареєстрованих там осіб(форма 3 колишня), а також скласти акт ЖЕКу, ОСББ чи місцевого депутата про не проживання батька там більше 1 року.....потім в суд!!!

Можу недорого підготувати позовну заяву в суд (чи взятись за справу "під ключ"), звоінть (093)76-777-00 скажете з сайту 42 юриста!! працюю також дистанційно(по інтернету).

Аноним

Выписывать через суд в случае если отец возражает против добровольной выписки. Если не возражает - он же там живет! - все гораздо проще.

При написании ответа используется разметка Markdown.