396 дней назадАноним

2-х комнатная квартира приватизирована на троих в равных долях.Сын нигде не работает,но постоянно берёт кредиты онлайн.Могут ли отобрать его 1/3 часть квартиры за долги по кредиту.

Може виконавча служба на виконання рішення суду про стянення боргу звернути стягнення на 1/3 частини квартири і реалізувати на аукціоні.

так, можуть.....через суд отримати рішення про стягнення боргу , а потім його виконувати через ДВС (стягувать борг), якщо він не працює і не має іншого цінного майна за рахунок якого можна погасити борг то можуть його частку продати і погасити борг!!!

... і тоді вселиться до вас постороння людина (новий власник частки сина, який скоріш за все буде "підставний") і скоріш за все не просто буде жити, а "потихентьку" виживати інших для повного звільнення квартири для послідуючого її продажу. Проте є спосіб цьому запобігти. Якщо цікавить якісний та корисний юридичний супровід по вказаному питанню та оскільки може фігурувати конфіденційна інформація - звертайтесь безпосередньо на e-mail: advocate-s@i.ua або на САЙТ.

При написании ответа используется разметка Markdown.