16 дней назадОлексій

Доброго дня! Я працюю в державній установі на 0, 5 ставки. За колективним договором надається додаткова щорічна відпустка за особливий характер роботи строком на 6 днів. Мені може бути надано 6 днів чи половина з них 3 дні, оскільки я працюю на 0,5 ставки? Чи це не впливає на кількість днів і я можу взяти всі 6 днів?

0,5 ставки влияет на на размер отпускных, а не на количество дней отпуска

Аноним (автор вопроса)

Скажите, пожалуйста, где это закреплено? То есть мне полагается 6 дней доп. отпуска, как и тем кто работает на полной ставке. Неполный рабочий день на это не влияет?

Час фактичної роботи на умовах неповного робочого часу впродовж робочого року, за який надається відпустка, включається в стаж роботи, що надає право на щорічну основну відпустку, без будь-яких обмежень ( ч. 1 ст. 9 Закону про відпустки).

При написании ответа используется разметка Markdown.