352 дня назадМери

Пожалуйста подскажите с мужем хотим приобрести в новостройке (Тех этаж ) в документах застройщика этот этаж называется (Творческая мастерская) и построен он абсолютно так же как и все другие этажи . Застройщик уверяет что с документами не возникнет ни каких проблем когда будем тв. мастерскую переименовать как жилой фонд. Так ли это ? Сколько по времени длиться такие процедуры и возможен ли риск получения отказа при переводе в жилой фонд ?

На мою думку, так ризик є бо з переводом/зміною призначення приміщення не все просто..... Якщо забудовник стверджує що все просто то в договорі пропишіть що забудовник буде займатись переводом і відповідає за це!!!

так, згідна з адвокатом вище, мало того, в договорі варто ще й прописати обов*язок забудовника повернути Вам кошти в повному обсязі у разі, якщо це переведення в житловий фонд не буде здійснено до конкретної дати

Ага, так забудовник і "розбігся" договір змінювати. Це не реально. Ризики в іншому, що взагалі будинок буде зданий в експлуатацію, але це окрема довга розмова. Якщо цікавить якісний та корисний юридичний супровід по вказаному питанню та оскільки може фігурувати конфіденційна інформація - звертайтесь безпосередньо на e-mail: advocate-s@i.ua або на САЙТ.

При написании ответа используется разметка Markdown.