376 дней назадбарон ХерХуйГен

Маю договір. Хочу відкликати із нього свій підпис і зробити його не дійсним. Який алгоритм дій!

для недійсності договору потрібні підстави, одностороння відмова від зобов*язань не допускається, іншими словами, відкликати підпис не вийде. Що можливо вдіяти, це залежить від умов договору, якщо цікавить якісна допомога за помірною вартістю, звертайтесь

Якщо договір підписали саме Ви і Ви не зможете довести що на Вас не здійснювався тиск, або що Ви в момент підписання договору були під впливом наприклад психотропних речовин, або що підпис в договорі взагалі не ваш і т.д, то визнати його не дійсним, або не укладеним майже не можливо. А так потрібно бачити документи та вивчати суть.

Тільки прискіпливий юрист можливо зможе знайти в тексті договору "зачіпки" для його анулювання, але аж ніяк не способом "відкликати підпис". Так "хитро" всі б робили, якби це було можливо і суди, адвокати, юристи залишились би без роботи. Тому оберіть юриста/адвоката з правої колонки та зверніться персонально - вам підготують грамотні необхідні звернення щоб все закінчилось позитивно. При цьому (клікнувши на «синій» текст імені юриста/адвоката) ви можете ознайомитись з рівнем кваліфікації конкретного фахівця, його іншими персональними даними, які він добровільно надав сайту, щоб допомогти вам здійснити правильний вибір та не потрапити на недосвідченого чи шахрая. Варто скористатись такою можливістю щоб отримувати якісну та корисну роботу!

Аноним (автор вопроса)

публічний договір із газовою кампанією про споживання газу .... Я підписав, (було холодно і треба було обігрівати житло, а потім (через 1 місяць почитав... і... упав із стільця...порушена ст. 19 Конституції і Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод... Тож є інший вихід - розірвати договір і ..........на другий день запропонувати інший - із протоколом розбіжностей...так як вони монополісти - відмовити не зможуть... Крім того, я хочу заборонити збирати, зберігати і розповсюджувати персональну інформацію... Телефоном і інтернетом не користуюся...

Аноним (автор вопроса)

.....крім того, мій підпис є моєю власністю...якою я засвідчив згоду. А якщо я передумав, то відшкодувавши збитки, якщо такі будуть, я розпоряджаюся своєю власністю на свій розсуд - хочу - даю підпис, хочу забираю... ...я ж підпис не продавав... я давай його у користування на час дії договору... Ви ніколи не думали, шановні ЮРИСТИ про таку трактовку підпису, який є власностю фізичної особи???

ось якщо вважаєте, що умови договору не відповідають законодавству, це одне, а щодо підпису як власності - це повна маячня

Аноним (автор вопроса)

....підпис є інтелектуальною власністю...якою розпоряджається виключно власник... це не маячня... ЦЕ ВЛАСНІСТЬ!!!

Юрист Денис

Добрый вечер . Соглашусь к коллегами , что полный бред про то , что подпись собственность . Прежде чем подписывать что-то , нужно было прочесть .

Хотів би Фауст відкликати свій підпис кров'ю з договору із дияволом, але ж ні - пішов у пекло. Якщо поставив підпис на договорі (в літературному варіанті: чорнилом, кров'ю, чи просто "відбитком пальця", якщо неграмотний бувало раніше), то й "продав душу дияволу". Уявляєте скільки б людей хотіли б "відкликати" свої підписи в договорах про отримання кредитів від банків ?? Мільйони !

Шановний автор питання. Якщо Ви настільки добре розумієтесь на законодавстві, сперечаєтесь з юристами, то за для чого тоді звернулися за порадою, якщо слухати її не хочете? Робіть так як вважаєте правильним.

При написании ответа используется разметка Markdown.