179 дней назадАноним

Доброго дня! Підскажіть будь ласка чи маю право приписатися у службове житло(гуртожиток), якщо я і моя дружина є працівниками вузу, який і надав це житло. Проживаєм тут майже 5-ть років(є ордер на поселення). Що для цього потрібно. І чи можуть відмовити в реєстрації, відрповідно до чинного законодавства.

с ордером, паспортами, кодами, для мужчины военный билет - идете в центр предоставления админуслуг и регистрируетесь

Аноним (автор вопроса)

Справа в тому що у паспртному столі говорять що без дозволу керівництва університету неможна приписатись, а керівництво відмовляє у приписці...Підскажіть на які законодавчі акти можна спиратись?

отказывают неправомерно

ПРАВИЛА реєстрації місця проживання

п.18 Документы для регистрации

http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/207-2016-%D0%BF/paran13#n13

Аноним (автор вопроса)

Анна юрист почта anna2008bon@gmail.com


Дякую Вам

Аноним (автор вопроса)

Що краще вказувати в заяві - підстава для реєстрації місця проживання особи: ордер чи договір найму(оренда)?

у вас ведь ордер ??????? или все таки договор аренды??????

Аноним (автор вопроса)

і ордер є. І договор оренди. Ордер дали при поселенні, а договор оренди кожен рік переоформлюється(діє один рік)

лучше ордер только указать

При написании ответа используется разметка Markdown.