257 дней назадАльона

Як з’ясувалося , вже після вступу судового рішення в законну силу, преставником в суді була не уповноважена на те особа. Які можуть бути наслідки?

По великому рахунку, якщо грамотно задіяти, можна домогтися скасування рішення, але потрібно шукати ще інші факти "для підтримання штанів", одного цього не достатньо.

Альона (автор вопроса)

Дякую. Так, факти є і інші, але мабуть є якісь і строки звернення до суду.

Дуже цікаво "зясувалося". Перед початком судового засідання судом перевіряються повноваження учасників процесу, і ніяк не інакше. І яким чином зясувалося?

Альона (автор вопроса)

Я знайомилася з матеріалами справи, але на довіреність не звернула увагу. Я навіть не могла уявити що з довіреністю щось не так. І випадково знайомий, який теж мав справу з тим же самим представником відповідача, повідомив мені про це (що довіреність не відповідає формі) і порекомендував звернути увагу на довіреність. Мабуть суддям не до того було, щоб вивчати довіреність...

І в чому конкретно невідповідність?

Альона (автор вопроса)

точно пам'ятаю, що не вказано місце проживання (реєстрації) представника відповідача...

Якщо особу повіреного і довірителя можливо ідентифікувати, зрозуміло перелік повноважень, є дати, довіреність відповідає формі і тд... нічого в апеляції з цього "викроїти" не вийде

При написании ответа используется разметка Markdown.