182 дня назадАноним

Доброго дня. Я працюю на будівництві, ситуація така, мене хочуть на якийсь період перевести на іньший об'єкт, без моєї згоди(я працюю у Дніпровському районі Києва а хочуть перевести у Подільський район), роботи достатньо на цьому об'єкті. Чи можуть мене перевести без моєї згоди? Чи можу я керуватись ст.32 КЗпП?

могут перевести. в той же статье 32 указано "Не вважається переведенням на iншу роботу i не потребує згоди працiвника перемiщення його на тому ж пiдприємствi, в установi, органiзацiї на iнше робоче мiсце, в iнший структурний пiдроздiл у тiй же мiсцевостi, доручення роботи на iншому механiзмi або агрегатi у межах спецiальностi, квалiфiкацiї чи посади, обумовленої трудовим договором. Власник або уповноважений ним орган не має права перемiщати працiвника на роботу, протипоказану йому за станом здоров'я. "

Аноним (автор вопроса)

Якщо я нехочу переїзжати на вньше місце, що мені робити?

вы ведь не переезжаете в другой город, это просто разные районы города и бывает, например, что офис и склад могут переезжать несколько раз в год и и все .. жизнь останавливается !? если не хотите - тогда нужно как то определятся с дальнейшими рабочими планами по отношению к данному предприятию, искать работу рядом с домом...

При написании ответа используется разметка Markdown.