84 дня назадАноним

Доброго дня! Прошу надати відповідь на наступне запитання. Нерухоме майно було придбано в шлюбі та оформлено як спільна сумісна власність подружжя, але в реестрі нерухомості значився статус "приватна власність" 1/1 ч. за чоловіком. Рішенням суду було визнано, що майно є особистою приватною власністю лише чоловіка. Чи потрібно на підставі рішення суду вносити зміни в державний реестр нерухомості?

ні, не потрібно... потім в нотаріуса як буде його продавати чи відчужувати додає рішення суду (до свого договору купівлі) щоб нотаріус бачив що воно не є спільним майном подружжя.....

можете , звернутись до державного реєстратора і перепитати .але моя думка така!

Аноним

Яка відповідальність за розголошення медичної таємниці працівниками лікарні? Але таке діяння НЕ спричинило тяжкі наслідки як у статті 145. Незаконне розголошення лікарської таємниці.

Аноним

Нет последствий - нет наказания.

При написании ответа используется разметка Markdown.