197 дней назадТарас

Доброго дня. Підкажіть будь-ласка чи маємо ми(я чоловік,дружина племінниця власниці,і дочка 5 років )право на частину будинку якщо :1)на жінку складено заповіт 6 років тому. 2)жінка приписана в будинку десь 7років. 3)дитина народилася і приписана від народження в будинку. 4) я вклав в цей будинок більше 50 000 гривень чеків багато не маю але маю багато свідків які можуть підтвердити те що я зробив. Дякую!

если есть завещание на племянницу и вашу супругу соответственно в одном лице- то это ее личная собственность . не вы, не ребенок на эту собственность не имеете права , такое право у вас возникнет только в порядке наследования

Тарас (автор вопроса)

Дякую. Але я трохи не правильно сформулював питання:бабуся моєї дружини жива і здорова в неї просто трохи проблеми з психікою. Чи маємо ми(я дружина і дитина)якісь права на будинок ,частину будинку?

если бабушка жива - то собственница дома . а вы там можете только проживать и права собственности у вас нет. свидетели и прописка вам не помогут

в разі якщо робили покращення то хіба що маєте право на відшкодування витрат (докази тільки чеки

Завещание вступает в силу только после смерти наследодателя, а при жизни он может и изменить содержание завещание или отменить его вообще. По поводу улучшений дома, нужно ещё доказать согласия собственника на эти улучшения, чтобы потом не пришлось приводить все в первоначальное состояние.

При написании ответа используется разметка Markdown.