29 дней назадАноним

Підскажіть будь ласка таке- якщо потрібно по пільгам написати заяву на отримання земельної ділянки, але є одна умова що стосується пільги: потрібно мати потребу у поліпшенні житлових умов та стояти на квартирному обліку тільки на обліку не стою, хоча можу взяти довідку що довгий час проживаю по договору оренди в гуртожитку державної форми власності, тобто такої довідки вистачить чи ні, щоб скористатись пільгою?

~= А Д В О К А Т =~

Пільга на отримання земельної ділянки не повинна бути пов'язана із обов'язком перебувати на обліку покращення житлових умов. Це вас хтось "розводить". Не вірне всьому, що розповідають чиновники (які ще й самі напівграмотні зараз), вимагайте посилання на конкретну вимогу якого-саме закону чи іншого нормативного акту і тоді все стане на своє місце, тому що такого нормативного акту не існує, а це видумка того, хто таке "порадив".

Аноним (автор вопроса)

https://www.msp.gov.ua/content/ocialniy-zahist-gromadyan-yaki-postrazhdali-vnaslidok-chornobilskoi-katastrofi.html там написано обовязкове протягом року забезпечення земельними ділянками, для тих хто потребує поліпшення житлових умов та стоїть на квартирному обліку

Аноним (автор вопроса)

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/796-12 ст 20 пункт 20

Аноним (автор вопроса)

Я нерозумію що всетаки потрібно стояти на квартирному обліку чи ні?

Аноним (автор вопроса)

Дайте будь ласка відповідь, стосовно даної пільги

~= А Д В О К А Т =~

Стаття 20. Компенсації та пільги громадянам, віднесеним до категорії 1


20) обов'язкове (протягом року після подання заяви) відведення місцевими радами земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва для тих, хто потребує поліпшення житлових умов та перебуває на квартирному обліку, а також відведення земельних ділянок для ведення особистого підсобного господарства, садівництва і городництва, будівництва індивідуальних гаражів і дач;

Ви ж не вказали, що маєте статус "чорнобильця" 1 категорії. А про цей варіант все ж описано в ст. 20. Так, потрібно не просто "стояти" на обліку, а спочатку мати для такого "обліку" законні підстави: відсутність житла чи якщо площа житла на кожного прописаного члена сім'ї менше встановленого мінімуму місцевим органом самоуправління. Це переважно менше 5 м.кв., але в різних населених пунктах можуть бути свої місцеві відмінності. Треба до них йти і все це виясняти - все одно вони ж і ставлять на цей "облік". І далі досягати мети...

При написании ответа используется разметка Markdown.