255 дней назадВалерий

Чи може неповнолітня особа володіти своїм майном та мати право розпоряжатись ним?Я про такі речі , як телефон , гаджети , та інші речі , що не стосуються нерухомості , чи транспортних засобів . Також чи може дитина шляхом дарування зробити предмет , що подарували своєю власністю та не вертати його попередньому власнику?Дуже потрібна ваша відповідь , адже я думаю що так , а мій зі мною спорить що до 18 років дитина не може мати будь якої власності.

Kate Lisa Credit

Дајемо зајмове за било коју сврху. Нудимо од минималног износа од 5.000,00 до 10 милиона И по ниској каматној стопи од 3%, Рок кредита: максимално 25 година у зависности од износа зајма. клијенти би требали бити старији од 18 година. Ова кредитна трансакција је 100% гаранција за озбиљне купце. За више информација о кредиту контактирајте нас путем е-маила: kateloansss@hotmail.com

Неповнолітня особа, як і малолітня, має право самостійно вчиняти дрібні побутові правочини. Правочин вважається дрібним побутовим, якщо він задовольняє побутові потреби особи, відповідає її фізичному, духовному чи соціальному розвитку та стосується предмета, який має невисоку вартість. Але конкретного визначення дрібного побутового правочину в законодавстві немає, однак вказано, що такий правочин повинен мати невисоку ціну, задовільняти побутові потреби особи та відповідати її фізичному, духовному чи соціальному розвитку. Чіткового визначення розміру невисокої вартості предмету правочину в законодавстві теж немає, є деякі роз"яснення, в яких зазначається, що такий правочин має виконуватися в момент вчинення, тобто усний правочин, а також має враховуватися матеріальне становище сім"ї. Тому в кожному конкретному випадку потрібно встановлювати чи правочин має ознаки дрібного побутового правочину, яка його вартість та відповідно до віку неповнолітньої особи чи відповідає її фізичному, духовному чи соціальному розвитку. Мобільний телефон для дитини можна розглядати як предмет, що потрібний для її соціального розвитку (спілкування з однолітками, родичами, друзями), крім того недорогий телефон не є предметом розкоші, а потрібний в повсякденному житті, в побуті, як необхідна річ,тому в залежності від вартості телефону і матеріального становища сім"ї телефон може бути предметом дрібного побутового правочину.

Аноним

Иванна как всегда на высоте. Все четко. ясно. по сути.

При написании ответа используется разметка Markdown.